Co by žádné ženě nemělo chybět v kabelce

Kabelka představuje nepostradatelnou součást každé ženy. Ačkoli i v tomto případě platí jedno známe tvrzení: 100 lidí, 100 chutí, všechny ženy nosí ve své kabelce pár stejných věcí. V dnešním článku se společně podíváme, co by žádné ženě nemělo chybět v kabelce. Po přečtení posledního řádku tak můžete upřímně zhodnotit, zda podle našeho seznamu ve své kabelce nosíte všechno, nebo zda vám některá věc chybí. Tak jdeme na to!

Co by ženám nemělo chybět v kabelce

Papírové kapesníčky

Mít kdykoli po ruce papírové kapesníčky rozhodně není na škodu. Jejich přítomnost ve vaší kabelce totiž oceníte hned v několika případech – když se budete chtít vysmrkat, když vaše kolegyně v práci na dámských toaletách bude oplakávat rozchod s přítelem, když bude teplo a vy si budete potřebovat otřít pot z čela atd. Těch situací je opravdu hodně.

Krém na ruce

V kabelce by vám rozhodně neměl chybět ani krém na ruce, a to nejen v případě, kdy máte ruce suché. Jestliže pracujete v kolektivu nebo přes den přijdete do styku s velkým počtem lidí, měli byste dbát nejen na upravenost vašich rukou, ale i na jejich hebkost při podání ruky.

Spínací špendlíky

Pár spínacích špendlíků se ve vaší kabelce určitě neztratí.  Jejich pomoc můžete využít v celé řadě situací – když se vám utrhne poutko na kabelce, přestane fungovat zip u džínů, praskne šev u šatů a podobně.

Náplasti

I náplast patří na seznam věcí, které by Každá žena měla mít v kabelce. Co když se během dne  říznete, udělá se vám na patě puchýř, protože jste si vzali ne prošlapané boty, nešikovné si zatrhnete nehet a tak dále a tak dále.

Žvýkačky nebo větrové bonbóny

Jistě nám dáte za pravdu, že dát se do rozhovoru s někým, komu nepříjemně zapáchá z úst, není situace, ve které byste se usmívali. A teď si představte, že si to samé někdo myslí o vás. Trapné, že? Proto v kabelce noste zvýkačky nebo větrové bonbony, po kterých můžete stáhnout, když si třeba k obědu dáte česnekovou omáčku a pak vás bude čekat důležitá schůzka.