Výchova dětí

Borisův velký trénink

Hlavní hrdina všech příběhů je červené autíčko Roary. A během krátké doby se stalo novým dětským fenoménem. Svět spatřilo u společnosti Chapman Ent. Ltd. UK – tvůrců úspěšného dětského kamaráda Bořka Stavitele. V roce 2008 byla licence pod značkou Roary prodána do většiny evropských zemí, Ameriky a Austrálie. V následujících letech vyšla s hlavním hrdinou autíčkem Roary celá řada knih, pracovních sešitů, DVD a výrobků s logem Roary stále přibývá.

Boris1.jpg

V červnu letošního roku přineslo na trh jednu z těchto knížek nakladatelství Albatros, a to pod názvem Borisův velký trénink. Hlavními hrdiny jsou červené autíčko Roary, svérázný Boris, vychytralý králík Jiskra, moudrá a šikovná Marša, růžové autíčko Sisi a pan Krtek. Po předchozích dohadech, kdo má lepší kondici, se Marša s Borisem ocitnou na závodní dráze. Přímo na závodní dráze Stříbrná stopa, kde doposud probíhaly jen závody autíček.

Boris2.jpg

Ovšem teď se tu koná velký běžecký závod. Poté co se zpráva o závodě v běhu rozkřikla, se na startovní čáře sešlo hodně diváků. Nikdo si totiž nechtěl takovou příležitost nechat ujít. Již jen z toho důvodu, že doposud na dráze kralovaly jenom auta. A bylo se opravdu na co dívat. Zda zvítězila sportovkyně Marša, anebo všeuměl, ale trošku pohodlný Boris se nakonec dozvíte. To ovšem neprozradím. Jediné, co mohu prozradit, je, že závod nabere nečekaný průběh a nakonec zvítězí náhoda nad skutečností.

Knížka je plná nádherných obrázků, které osloví srdíčko každého chlapečka a bude mu průvodcem a zároveň vzpomínkou na radostné a bezstarostné dětství. 

Boris3.jpg

Žánr: pohádky pro nejmenší
Edice: Roary
Formát: 215 x 215, váz.
Počet stran: 32
Vydání: 1.
Z angličtiny přeložila Kateřina Závadová

Knížku Borisův velký trénink přináší nakladatelství Albatros

Previous ArticleNext Article