Akční letáky online

Nikdo není tak bohatý, aby ho nepotěšilo, že při nákupu ušetří. Proto jsou v současné době tak oblíbené a rozšířené mezi firmami i lidmi akční letáky. Takřka denně nám zaplavují schránky papírové verze, což většinou neseme s nelibostí. Nicméně se čím dál více rozšiřuje možnost sledovat akční letáky online a jak vidno z ohlasů na internetu, je to možnost vítaná a využívaná.

Papírové verze letáků zatěžují životní prostředí, výdaje firem, čímž nepřímo zvyšují i ceny nabízeného zboží. Nám se v nich občas ztratí pošta, pokud je poctivě neprocházíme, musíme je vyhazovat do sběru nebo kontejneru. Většina jsou letáky prodejen, kam zavítáme vyjímečně nebo vůbec ne.

Naopak internetová verze umožňuje sledovat pouze ty letáky, které nás zajímají, nezabírají místo, nedojde k jejich zničení apod. Co říkají sami nakupující?

Paní Mischel například uvedla: "Chodí nám letáky domů, ale převážně obchody: tesco, albert a penny. Ani jeden z těchto obchodů nevyužíváme, protože je to pro nás na běžný nákup daleko. Tištěné letáky pro nás nemají význam. Ale třeba momentálně hledáme spoustu věcí do domu a na zahradu. Vždycky si  najdu online letáky větších obchodních domů přímo u nás v Pardubicích. Např. baumax, hornbach,… – v podstatě skoro vše jsme takto nakupovali. Vyhlídli jsme si zboží v letáku a jeli přímo. Takže pro nás je internetová verze lepší. Jediné, co bych vytkla portálům s přehledem letáků, je absence letáků některých větších marketů. Musím pak hledat přímo na stránkách třeba Billy, Lidlu apod. “

Reklama: U nás najdete akční letáky ze supermarketů a hypermarketů. Nechte si posílat nové letáky na e-mail, například aktuální leták kaufland.

Paní Lenka napsala: "Na letáky na internetu se dívám snad pravidelně. Papírový leták si pročtu spíš vyjímečně. Beru si akorát kaufland, ale na ostatní se dívám na internetu. Je to určitě lepší v tom, že se nemusí denně, týdně vyhazovat letáky. Navíc už se mi kolikrát i stalo,že na papírový leták se mi dostal syn, kterému se hrozně moc obrázky líbily a nestihla jsem si ho před rozcupováním ani prohlédnout. Pro mě je sledování letáků online daleko lepší.“

Diskuze je uzavřena.