Móda & Krása

5 jarních trendů, které si zamilujete

S jarem se probouzí příroda, my shazujeme svršky a chceme se ukázat v plné parádě. Proto jsou jarní a letní trendy každý rok tak ostře sledované. Ať už dáváte přednost zářivým barvám a extravaganci nebo jemnějším odstínům a elegantním liniím, v „nabídce“ jarních trendů 2015 si určitě vyberete.

Sedmdesátky jsou zpět
Největším trendem této sezóny jsou bezesporu kousky inspirované sedmdesátkami. Široké klobouky, třásně, kožené módní doplňky a samozřejmě ikonické zvonové kalhoty. Nebojte se ani peříček ve vlasech a zvonových rukávů – hippie styl se k létu zkrátka hodí.

Záplava růžové

Pokud by se vyhlašovala barva sezóny, pak to bude růžová. Již dlouho nebylo vidět tolik rozličných odstínů a textur napříč kolekcemi. Růžová sluší každé pleti i barvě vlasů, takže hurá na růžovou – frčí na oblečení i v líčení! Ať už vás uchvátí růžová rtěnka nebo růžový odstín dámské peněženky, rozhodně neuděláte módní chybu.

Líčidlo č. 1 je…
… tvářenka! Pokud byste si chtěla pořídit jen jeden make-up trend, tvářenka je jasná volba. Nosí se růžové, korálové i bronzové odstíny, které zdůrazní lícní kosti a dodají vám svěží vzhled.

Pruhy – čím bláznivější, tím lepší!
Pruhy a proužky jsou v kurzu už mnoho sezón, ale letos konečně mají šťávu. V kurzu jsou totiž kombinace pruhů různých velikostí, barev a směrů. Ideálně je kombinujte s jednobarevnými kousky v neutrálních barvách a budete za módní ikonu. Zaručeně!

Odvážná alternativa k růžové rtěnce
Pokud chcete s příchodem jara vyzkoušet něco nového, vsaďte na oranžové rty! V nových kolekcích najdete rtěnky s oranžovým nádechem, osvěžující lesky v barvě mandarinek i lehké tónovací balzámy. Oranžové rty jsou nápadité a vyžadují odvahu, ale rozhodně stojí za pokus!

Previous ArticleNext Article