3 vizážistické tipy, které musíte vyzkoušet

Líčení patří do každodenního rutiny drtivé většiny žen. Každá z nás má svoje tajné fígle, které při líčení používá. Což o to – nalíčit se není až taková věda, někomu stačí úplný základ. I přesto pro vás máme dnešní článek, ve kterém vám prozradíme 3 vizážistické tipy, jenž musíte vyzkoušet!

Vizážistické tipy, aneb ovládněte tajemství líčení!

  1. Rtěnka, které se nezbavíte

    Krásné plné rty obtažené konturovací tužkou a vyplněné vhodným odstínem rtěnky. Možná se tomu divíte, ale rtěnky jdou opět do módy, i když se od nich v poslední době upustilo. Pokud chcete, aby vám rtěnka vydržela co možná nejdéle, položte na rty kapesník a přes kapesník rty poťupkejte transparentním pudrem.

  2. Řasy, které se neobtisknou

    Také k vám příroda nebyla nejštědřejší a vy si je tak musíte prodlužovat řasenkou? Pak se i vám určitě stalo, že se vám řasy obtiskly na pokožku pod očima. Pracné líčení je pak ty tam. Jednoduchým trikem je použití lžičky, kterou si přitiskněte na víčko tak, aby jej objímala a pak naneste řasenku.

  3. Oční linky, které nemají chybu

    Udělat si oční linky, to je teprve kumšt! Zatímco někdo to má v ruce a nedělá mu to problém, jiný se neustále snaží, zkouší a trénuje, ale i přesto není výsledný efekt takový, jaký by si přál. Mezi vizážistické tipy proto zařazujeme použití polévkové lžíce, se kterou propojíte rovné i oblé oční linie a vytvoříte tak linku doslova jedna báseň.