Kosmetika

Zimní péče o vlasy

Teplá vlněná šála omotaná kolem krku, rolák, čepice naražená do čela… při této představě až mrazí. Ale je to tak… Paní Zima na sebe nenechá dlouho čekat, a koneckonců i křupající sníh pod nohama a snášející se vločky sněhu mají své kouzlo. Zasněžené ulice, osvícené ulice vánočními světly…, to je přeci ta pravá romantika!

Ale v zimním období nesmíte zapomínat na dostatečnou péči o vaše vlasy. Extrémní změna teploty je totiž pro vlasy tím největším nepřítelem. Další nepříznivé vlivy jako je chlad, vítr a suchý vzduch způsobuje zvýšenou lámavost vlasů, ztrátu jejich lesku, objemu, třepení konečků a také nepříjemné elektrizování. A kdo by chtěl vypadat jako po zásahu elektrickým proudem?! Zejména dámy s polodlouhými a dlouhými vlasy by mohly vyprávět, kolik práce dá zase vlasy usměrnit do správného účesu.

I zimní oblečení – roláky a šály a čepice, které jsou letošním hitem zimy, namáhají konečky vlasů. Vlasový specialista brazilkeratin.cz má pro vás ale radu, použijte na vlasové konečky koncentrované sérum Hair Repair Therapy, které poškozené konce krásně scelí. S čepicí budete letošní zimu in, ale nezapomeňte na to, že se vlasy pod ní také více mastí.

Hydratace a zase hydratace, to je heslo zimy. Odborníci doporučují ošetřovat vlasy hydratačními přípravky bez silikonů a nevynechat také pokožku hlavy. V zimě jsou vlasy dehydrované, proto jim „život“ vraťte hydratačními šampóny. Na vlasech je nechte působit o několik minut déle, než jste v letním období zvyklé. Kondicionér by měl být samozřejmostí. Internetový obchod brazilkeratin.cz nabízí hydratační šampóny bez silikonů – BIO VOLUME, ARGAN, KOKOS. Stačí zvolit vámi oblíbenou vůni.

Dámám, které chtějí své kštici dopřát intenzivnější péči, vlasový specialista doporučuje zařadit v péči o vlasy neoplachující sérum Leave-in. Kadeře tak zase získají život a nebudou působit mdle a nudně. Vyzkoušejte také Ricinový olej s příměsí meruňkového oleje a oleje z pšeničných klíčků. Věděly jste, že se v tradičním lidovém léčitelství používá jako zábal na vlasy, k regeneraci pokožky a problematické pleti? Zvláště na promaštění suché pokožky, na lámavé a třepící se nehty.

Podělte se o to, jak v zimním chladném období správně pečovat o vlasy i s ostatními ženami. Nadělte jim tyto vlasové pomocníky třeba pod stromeček… S takovým dárkem nešlápnete vedle!

Previous ArticleNext Article