Zahrada

Vypěstujte si vlastní bio zeleninu

Není důvod, proč nakupovat ovoce a zeleninu v supermarketu, když si můžete vypěstovat totéž v bio kvalitě ve vlastním skleníku, navíc doslova za pár korun!
Internetový obchod zesemen.cz má navíc připravenu bohatou nabídku nejen v tomto sortimentu, koupit si můžete i semena některých bylinek, které skvěle dochutí každé jídlo. A pozor, při objednávce nad 590 korun budete mít poštovné zcela zdarma, zboží navíc dostanete skutečně rychle – zásilka přejde do rukou pošty hned druhý kalendářní den!

Chilli papričky nebo třeba palmy, bylinky a prastará zelenina. Rajské jablíčko v temně černém provedení nebo ředkev, která připomíná tak trochu mrkev. I takové zajímavosti a kuriozity si s námi můžete snadno vypěstovat, stačí si jen objednat! Zesemen.cz prostě nabízí desítky možností pro každý skleník, skalku či zahrádku.

Chcete pěstovat houby, vodní rostliny nebo okrasné květiny? Stačí si jen vybrat, několik možností platby a snadná orientace v nabídce, přehledně dělené kategorie zboží jsou samozřejmostí. Navíc máte i možnost osobního odběru (v Praze je totiž hned několik výdejních míst), takže co chtít více? Tři roky zkušeností v oboru, máte tu čest s opravdovými profesionály, prodáváme semena rostlin a květin už opravdu dlouho.

Exotika v podobě masožravé rostliny? Fialky, tulipány nebo semena gravioly a bledule letní, to vše si u nás můžete snadno vybrat. Samozřejmostí je i velký výběr hnojiv a substrátů či chemických postřiků, aby Vaše úroda byla co největší. Pokud potřebujete travní osivo, také to není žádný problém – u nás najdete hned několik různých typů, takže si vyberte podle svého nejlepšího gusta. A pozor, to není zdaleka vše, využijte slevové kupóny a mějte nákup ještě o poznání výhodnější!

Previous ArticleNext Article