Domácnost

Vybíráme saténové povlečení

Také milujete ten pocit, kdy uléháte do peřin? Žádné jiné ložní prádlo Vás tak krásně nepohladí jako právě saténové povlečení. Víme, kde ho vybrat.

Povlečení stále jako nové
Povlečení z Mako Saténu patří mezi nejjemnější materiály, do kterých můžete své přikrývky a polštáře zahalit. Za svou oblibu saténové povlečení vděčí speciálnímu zušlechťovacímu postupu. Mercizace zvyšuje nejen lesk tkaniny, a tím jí dodává krásný vzhled, ale také její odolnost vůči opotřebení. Při správné údržbě materiálu povlečení můžete spát v saténovém povlečení dlouhou řádku let, aniž byste na něm pozorovali nejmenší známky opotřebení.

Ložní prádlo více tváří
Saténové povlečení má několik tváří. Může být z čisté česané, nebo z macerované bavlny. Jeho vzhled se umí pyšnit jednobarevným hladkým povrchem, pestrými, stejně jako decentními vzory. V nádherném povlečení Victoria bude spát jako králové. Exotiku do Vaší ložnice vnese luxusní povlečení Katakana. Kdo se nebojí, ten může usínat ve společnosti leoparda nebo jiné šelmy.    

Saténové speciality
Moderním ložnicím sluší povlečení z Mako Saténu karo. Delikátní lahůdku pro spánkové gurmány představuje švýcarský Prémium-Satén. Jsou libo decentní květy, anebo geometrické tvary? Stačí si jen vybrat.  

Dopřejte si ten luxus
Dopřejte své ložnici a především sobě ten luxus. Užívejte si krásný vzhled a něžné dotyky saténového povlečení. Bohatý výběr saténového povlečení nabízí www.stella-ateliers.cz.

Previous ArticleNext Article