Kosmetika

Večer v duchu Ladies Movie Night

Vchod kinosálu Paláce Lucerna je krásně vyzdoben a dává tak všem dostatečně najevo, že se v kinosále děje velká událost – předpremiéra filmu Jasmíniny slzy. Hostesky lidem u vchodu rozdávají welcome drink v podobě ovocného piva. V tomto parném počasí naprosto ideální pití.

Sen? Nene, tak začínala ve středu akce s názvem Ladies Movie Night. Příchozí také uvítal reklamní stánek s týmem BK BEAUTY KERATINU. Eshop Brazilkeratin.cz je specialistou na vlasové produkty s brazilským keratinem.

Pro návštěvníky tým připravil své přípravky za velmi výhodné ceny. Dokonce si případní zájemci mohli zcela zdarma vyzkoušet masky na ruce a nohy. Přesvědčili se tak, že po jejich použití je pokožka krásně hebká a hladká.

Cesta do sálu byla „vyzdobená“ krásnými hosteskami, které rozdávaly letáky a vzorky sponzorů. BK BEUTY KERATIN rozdával vzorky kvalitního šampónu a kondicionéru z řady BIO VOLUME. Návštěvnice se také domů odnesly 30% slevu na všechny vlasové a kosmetické výrobky, které BK ve svém eshopu nabízí.

Večer probíhal pod taktovkou Petry Lamlové, která měla pro všechny přítomné připravenou bohatou tombolu. Na tři šťastně vylosované čekala nová řada Rose a Hibiscus a Anti Loos Program a to vždy šampón, kondicionér, lotion.

Po rozdání tomboly se sál ponořil do tmy a návštěvníci si vychutnali promítání filmu Jasmíniny slzy od známého režiséra Woodyho Allena.

Večer se velmi vydařil, snad i díky týmu BK BEAUTY KERATINU!

Previous ArticleNext Article