Domácnost

Vánoční nabídka na ekologické tašky

Vyberte si čtyři tašky Envirosax v obchodě www.branakdetem.cz a pátou dostanete ZDARMA. Akce je platná do konce listopadu a to v internetové prodejně i kamenných obchodech v Brně a Praze.

Ekologické tašky Envirosax Vám vřele doporučujeme jako dárek na Vánoce – pro kamarádku, maminku, babičku. Pro muže doporučujeme speciální kolekci Slingsax a pro děti zase barevné designy dětské kolekce.

Na tašky jsou použity pouze obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Díky tomu vznikají ekologické tašky v originálních barevných designech v několika grafických liniích. Použité materiály jsou velice lehké a pevné. Díky tomu mají nákupní tašky velkou nosnost. Je skladná, voděodolná, má zesílené švy – taška dokáže unést dvojnásobek obyčejné igelitky.Můžete je nosit v ruce i přehozené přes rameno.

Vyměňte igelitové sáčky za ekologické tašky!

V České republice se spotřebuje každoročně až 3 miliardy igelitových tašek, což je tisíc tun plastu. Jen 1% z nich je recyklováno. Zbytek skončí na skládkách, kde se rozkládají stovky let. V každém oceánu plave až 26 000 igelitových tašek a díky tomu uhyne každoročně statisíce mořských zvířat a ptáků.

Ke změně stačí tak málo…

Previous ArticleNext Article