Domácnost

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁRKY

Řešíte pravidelně, jaký dárek koupit někomu, kdo snad již skoro všechno má? Jak potěšit babičky a dědečky nebo jak si udělat radost, když se Vám narodí miminko? Jak vybrat něco originálního?

logo.jpg

Rád bych Vám tedy představil naši firmu MAAYA, která se již třetím rokem zabývá výrobou dárků s potiskem Vašich fotografií. Nabídka se neustále rozšiřuje a v současné době k ní mimo jiné patří:

    bryndák
    hodiny
    hrací karty (kvarteto, ferbl, žolík, whist)
    hrníčky (mnoho druhů, např. i „magické“)
    klíčenky
    magnety
    pexesa
    pivní (ale nejen pivní) tácky
    plyšáci s trikem
    podložky pod myš
    pokladnička
    polštář
    výstražné cedulky (např. Pozor pes)

Dárkové předměty s potiskem fotografií zákazníků vyrábíme většinou pomocí sublimační termotransferové technologie, kdy potisk vzniká tepelným „zažehlením“ do speciálně upravené vrstvy jednotlivých produktů. Potisk je velmi stálý a kvalitní.

Nabídka těchto produktů se stále rozšiřuje.

VÝROBA KALENDÁŘŮ

Hlavním sortimentem jsou ale kalendáře. V současnosti nabízíme 23 jejich různých typů, které se liší velikostí. Stolní kalendáře vyrábíme od měsíčních, přes čtrnáctidenní až po týdenní. Ceny stolních kalendářů se mohou zdát někomu vysoké, ale jejich výroba je složitá a pečlivá, každou fotografii upravujeme na správnou velikost zvlášť, zbavíme ji efektu červených očí nebo na požádání zákazníka vyretušujeme datumovky.

Nástěnné kalendáře vyrábíme od nejmenšího A5 až po velikost A3. Také nabízíme speciální kalendář „EXCLUSIVE“, který je vyroben na papíře vyšší tvrdosti a kvality a jednotlivé fotografie jsou zajímavě upraveny. Úprava probíhá tak, že se fotografie převedou do stupňů šedi (budou černobílé) a zákazník si určí, které objekty fotografie budou v barevném režimu. Výroba tohoto kalendáře je časově náročná a v termínu před Vánoci jsme tedy schopni uspokojit jen několik objednávek.

Pokud se jedná o objednávky větších objemů, mimo nejvytíženější období (říjen – prosinec), jsme schopni kalendář upravit na přání zákazníka. Za malý příplatek do kalendáře např. vložíme popisky, popř. „přeložíme“ kalendář do jiných jazyků.

Kalendáře vyrábíme s pomocí digitálního tiskového stroje na velmi kvalitní bílý hlazený papír vyšší tvrdosti. Nástěnné kalendáře jsou svázány a opatřeny háčkem na zavěšení. Stolní jsou svázány, obálka je zalaminována a je použit pevný kartonový stojánek.

Kalendáře s fotografiemi miminek, dovolené nebo čehokoliv jiného jsou velmi populárním vánočním dárkem a zákazníci jsou s nimi vždy nad míru spokojeni, což nás těší. Před Vánoci je o ně opravdu velký zájem, a proto končí jejich výroba se zaručením odeslání do Štědrého dne již v prvním, popř. druhém prosincovém týdnu. Pokud se rozhodnete letos pro takový dárek, doporučuji uskutečnit objednávku co nejdříve, aby nedošlo ke zklamání.

AKCE „ŠKOLNÍ KALENDÁŘE“

V současnosti na našich stránkách probíhá akce na výrobu kalendářů jako vzpomínkových předmětů školáků, kteří odcházejí ze ZŠ, popř. letos maturují. Nabízíme 3 nejoblíbenější typy kalendáře:

    nástěnný A4 měsíční
    nástěnný A3 měsíční
    stolní A5 čtrnáctidenní

Kalendáře jsou za zvýhodněnou cenu a mohou být dobrou alternativou, popř. doplněním klasického maturitního trička. Jsou upraveny tak, aby první list byl červenec 2009 a poslední červen 2010.

Previous ArticleNext Article