Kosmetika

Studio André – zázraky na počkání…

Každá žena se ráda nechává opečovávat. Některé mají času více a dopřávají si tak „rozmazlování“ častěji. Ty, které bojují o každou minutu ve svém denním harmonogramu a povinnostech si zase o to víc užijí každou volnou chvilku pro sebe. Nezáleží na tom, jak často si dopřáváte tohoto „luxusu“, ale jestli si ho dokážete dostatečně užít. Vypnout, relaxovat a soustředit se jen a jen na sebe…

Myslím si, že nejčastěji ženy chodí ke kadeřníkovi. Však ne nadarmo se říká, že krásně upravené a zdravé vlasy jsou vizitkou každé ženy. Nevím, jak vy milé dámy, ale já se vždy na návštěvu kadeřnického salonu moc těším. Starají se o mě jako o královnu. Nejen že si můžu být jistá profesionální prací kadeřnice, ale také příjemným prostředím. Kafíčko a voda na zapití jsou milou pozorností. Avšak jsem po zkušenostech kamarádek zjistila, že ne všude je to stejné. Jsem zvyklá, že kadeřník ze studia André (Květnové náměstí 14, Průhonice) mi udělá účes, který dotváří mou image. Individuálně přistupuje k tvorbě účesu, což mé nepoddajné vlasy dost ocení. Zároveň jsem v útulném, komorním prostředí salónu. A nikdy nemám problém s tím, že bych před kadeřnictvím nezaparkovala. Všechny tyto „maličkosti“ dělají z obyčejné služby luxus, který ví, jak ženu potěšit.

Studio André se postará nejen o dámy, ale i jejich protějšky a děti. Jaké služby můžete v tomto salónu očekávat?

* Klasický i moderní sestřih

* Střih thermonůžkami pro zdraví, vitalitu a objem vlasů

* Barvení vlasů za použití značky L´oreal, Matrix

* Dodání nové kvality vlasům keratinovou aplikací

* Trvalá ondulace, objemová trvalá – Beach Waves L´oreal

* Barvení a melírování vlasů metodou Ombré

* Svatební a společenské účesy

* Vizážistika a kurzy líčení

* Odborné poradenství a prodej výrobků na domácí použití

* Bohatý věrnostní program

* Dárkové poukazy

Při poslední návštěvě jsem využila službu PROMĚNY. Cítila jsem, že potřebuju změnu. Po zimě jsem si připadala jako šedá myška. S jarem jsem tak chtěla rozkvést a líbit se sama sobě. Služba PROMĚNY zahrnuje spolupráci s vizážistkou (tzn. vlasy – úprava barva, přeliv nebo melír, poradenství, střih horkými nůžkami, regenerace vlasů brazilským keratinem…) + služby vizážistky Hany Bľachové. Ta se postará o poradenství a diagnostiku pleti, profesionální nalíčení na vaši proměnu.

Také jsem uvítala dárkový poukaz na minikurz líčení. Stačí si s vizážistkou domluvit termín a naučí vás, jak sebe samu dokonale nalíčit. A dáreček jako milá pozornost na závěr – hřeben Dtangler dle vlastního výběru od společnosti BK BEATY KERATIN s. r. o.

Milé dámy, nebojte se vystoupit z davu…

 

Studio André – Keratinové a kadeřnické centrum
Květnové náměstí 14
25243 Průhonice
tel.: 721 960 881
facebook: André Studio

 

Previous ArticleNext Article