Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o doplněk stravy Liquid Chlorophyll

extrafit_logo.jpg

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu. Liquid Chlorophyll, který můžete vyhrát v této soutěži, Vám zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení.

Soutěž ukončena, výhercem je Jarmila Šnoblová, gratulujeme!

ExtraFit.cz

extrafit_logo.jpg

Internetový obchod ExtraFit.cz je zaměřený na doplňky stravy. Všechny nabízené produkty jsou výhradně z přírodních zdrojů. Výrobky neobsahují umělá ochucovadla ani chemické přísady. Byliny, z nichž jsou produkty vyráběny, nejsou stříkané pesticidy.

Vyberte si z nabídky produktů pro pohybový aparát, trávicí a střevní systém, nervovou soustavu či výrobky pro těhotné a kojící ženy.

Poštovné, doběrečné i balné je zdarma! Připlatit si pouze můžete za expresní dodání.

Výhra v soutěži:

Liquid Chlorophyll – tekutý chlorofyl, doplněk stravy

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu. Liquid Chlorophyll zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení.

Soutěžní otázka:

Kolik sáčků obsahuje balení Solstic slim?
Správná odpověď: 30
Odpovědi hledejte na stránkách ExtraFit.cz.

Odpovídejte do: 11. 9. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article