Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o 2 liftingové regenerační masky se zlatem

V této soutěži hrajeme o 2 liftingové regenerační masky se zlatem. Výhru do soutěže věnoval e-shop BrazilKeratin.cz. 

Soutěž ukončena, výhercem je Vlasta Novická, gratulujeme!

 

BrazilKeratin.czJako specialisté na výrobu kosmetických produktů Vám rádi poradíme. Trápíte se s nezdravě vypadajícími vlasy, zničenými po opakovaném melírování či barvení nebo rádi pečujete o svou hřívu? Pak jste na správném místě! Společnost BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. si vám dovoluje nabídnout dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití-

Produkty BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. obsahují o mnoho vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu, než standartní vlasové přípravky.

I pro velmi poškozené vlasy bez lesku máme řešení v podobě intenzivní keratinové léčby známé jako BRAZILSKÝ KERATIN.
Brazilský keratin uhladí poškozené, porézní, nepoddajném a vlnité vlasy až na několik měsíců. S brazilským keratinem nejen lehko vytvarujete účes do požadovaného tvaru, ale docílíte i extrémní regenerace.
Komletní nabídku keratinových regeneračních produktů najdete v našem e-shopu na těchto stránkách.

Výhra v soutěži:

2x liftingová regenerační maska se zlatem

Kompletní a intenzivní péče o obličej v jedné masce. Maska je složená převážně z přísad zahrnující čisté přírodní výtažky. Jednostraný absorpční poměr tohoto produktu je vyšší než 98%, což znamená, že množství živin a vlhkosti, které nabízí, je 10 krát větší než u obyčejných pleťových masek. Díky použití nejmodernější technologie látky kondenzované v masce ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla pronikají do hloubky epidermu. Maska se zlatem velmi dobře působí proti vráskám, uhlazuje jemné linky, bělí a hydratuje, hloubkově zvlhčuje a zpevňuje pokožku.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí loknovací kulma?
Správná odpověď: 1 612,11Kč (1 600,01Kč )
Odpovědi hledejte na stránkách
BrazilKeratin.cz.

Odpovídejte do: 27. 7. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article