Domácnost

Solné lampy

Dosáhnout souladu s přírodou, najít cestu ke zdraví, snažit se žít bez smutku a depresí je na základě řady předchozích zkušeností téměř nemožnou skutečností. Ale možná jste doposud nevěděli, že přebytek kladných iontů vznikajících vlivem průmyslové exhalace, výfukových plynů, cigaretového kouře a také prostřednictvím elektrotechnických zařízení jako jsou televizory, monitory počítačů, klimatizace a další, vytvářejí tzv. elektrický smog, který má nepříznivé účinky na Vaše zdraví.

Abyste dosáhli vyrovnaného prostředí, je třeba obohatit ovzduší kolem vás o záporné ionty. Jedním z dárců těchto iontů je krystalická kamenná sůl, ze které jsou i solné lampy. Určitě se nemýlím, když řeknu, že jste se již s některou solnou lampou setkali, ale pravděpodobně jste neznali pravý význam jejího přínosu. Solné lampy fungují i bez rozsvícení, ale pokud se rozsvítí, tak se jejich účinek zvyšuje.

Solné krystaly, ze kterých jsou solné lampy, se těží z nitra země v hloubce okolo 1 000 m. Udávaná doba stáří těchto krystalů je 250 milionů let. Možná jste si všimli, že každá lampa je originálem. Lampy jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, mají kladný vliv na léčbu nachlazení, rýmy a nemocných průdušek. Pomáhají zklidňovat dýchání, urychlují proces léčení a zmírňují nepříjemné projevy.

Pokud máte problémy s usínáním je solná lampa způsobem, jak se dostatečně uvolnit a usnout.  Bylo potvrzeno, že díky záporným iontům, které solné lampy předávají do prostředí lze odstranit energetické bloky, pomoci při oběhových potížích, dosáhnout útlumu vzteku, snížit projevy deprese, omezit agresi, navodit klid těla a harmonii duše.  Dále bylo na základě dosavadních zkušeností zjištěno, že solné lampy výrazně snižují negativní účinky některých geopatogenních zón a pozitivně ovlivňují náladu a fyzickou kondici.

Jistě jste si všimli, že lampy mají různá zabarvení. Největší podíl na jejich barevnosti mají přírodní přísady železa a manganu. Solná lampa svítící meduňkovým světlem pomáhá odbourávat emocionální blokády a obnovuje vitální síly. Lampa s pomerančovým zabarvením pomáhá při terapii po negativních prožitcích a zvyšuje tak radost ze života. Lampa vyzařující bílé světlo pozitivně ovlivňuje koncentraci a uvolňuje napětí. Potřebujete-li povzbudit, kupte si  lampu s červeným světlem. Na trhu se můžete setkat nejen s elektrickými solnými lampami, ale také s romantičtější variantou lamp, do kterých se vkládá svíčka.

Previous ArticleNext Article