Sport

Slevy na lyžování

Nadšení milovníci bílé stopy i ti, kteří se rádi snášejí ze svahu dolů na snowboardu, pozor! Slevy lyžování jsou tu pro Vás a umožní za babku vyjet k nejvyšším evropským vrcholkům. Ať už byste se rádi vydali lyžovat u nás, na Slovensku nebo třeba do Alp, dostanete zajímavou cenovou nabídku, která Vás doslova a do písmene uchvátí.

Lyžování je tradiční zimní kratochvíle pro děti i dospělé, tak proč si nechat tuhle záležitost ujít, když není dostatek financí? Dobře, někdo si vezme půjčku, ale jiný jen pořádně hledá. A u nás na NewGo pak snadno najde, není co víc dodat. A navíc, rozhodně nemusíte přeci celou dobu jen lyžovat. Naopak, při vybavení hotelových apartmánů nebo možností, které skrývá místní wellness, by to určitě bylo spíše na škodu.
Stejně tak můžete vyrazit obdivovat místní přírodu. Jeseníky jsou pro odpolední horské túry doslova jako stvořené. Slevy lyžování tak jsou vhodné i pro ty, kteří se chtějí nadýchat krásně čerstvého vzduchu pod horami. Přírodní krásy, horská jezírka a divoká zvířata. Nádherná květena v létě, romantické zasněžené pláně v zimě. Můžete sem vyrazit víceméně kdykoliv si jen budete přát. V každém ročním období si přijdete dokonale na své. A co vyrazit třeba na Šumavu? Horský hotel, možnost neomezené zábavy v krytém bazénu a jihočeská příroda všude kolem, na to se prostě nedá zapomenout.

Slovensko také hraje všemi barvami, a to dokonce i v zimě. Vysoké Tatry a tamní tříhvězdičkové hotely, to je prostě něco úžasného. Prohlédnete si třeba památky UNESCO v čele se Spišským hradem nebo Dobšinskou ledovou jeskyni, která je zase úžasnou památkou přírody. K návštěvě samozřejmě lákají i největší evropské konopné lázně, rakouský ledovec Stubai nebo třeba skiareál Klínovec. Inu, račte si vybrat podle svého nejlepšího gusta!

Previous ArticleNext Article