Kosmetika

Sladké a voňavé dětství…

Každý vzpomínáme na své dětství s jinou „pachutí“ vzpomínek. Někomu na mysli vystoupí Pedro, jinému bonbony – fialky. Já si hned vzpomenu na Vitacit, jak jsme ho se sestrou lízaly přímo z dlaně, jak šuměl a rozpouštěl se na jazyku.

Každý vzpomínáme na své dětství s jinou „pachutí“ vzpomínek. Někomu na mysli vystoupí Pedro, jinému bonbony – fialky. Já si hned vzpomenu na Vitacit, jak jsme ho se sestrou lízaly přímo z dlaně, jak šuměl a rozpouštěl se na jazyku. Pak jsme sice mívaly jazyky obarvené a rozpraskané, ale příště jsme udělaly to samé. Zkrátka to bylo silnější, než my.

Dávno už jsem dospělá, ale do dětství se můžu vracet díky šumivým tabletám do koupele. Napustím si plnou vanu a hodím do ní šumivou kuličkou s vůní, na kterou mám zrovna náladu. Eshop Brazilkeratin.cz je prodává v dárkovém balení po 4 ks, a to s vůní levandule, čokolády, kokosu a ostružiny a jahod.

Když si lehnu do vody, připadám si, jako bych se koupala ve Vitacitu, vše kolem mě šumí a moc příjemně voní. Až mám kolikrát chuť ochutnat. To je lahoda, chvilka, kterou si užívám a vychutnávám každým kouskem svého těla. Atmosféru podtrhnu svíčkou a zhasnutým světlem. To si připadám jak v ráji!

Šumivé tablety jsou novinkou na trhu – kosmetická řada BK BEAUTY SPA. Nejen že nádherné provoní koupel, rostlinné silice a vonné oleje usnadňují myti, ale také kyselina citrónová tonizuje pokožku a použité extrakty ji přirozeně ošetří. I když jsou kuličky barevné, nemusíte se bát, že vanu obarví a vy budete muset po příjemné relaxaci drhnout vanu.

A jakou kuličku zvolit? Po levanduli sáhněte při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích. Dokonce má výrazné hojivé účinky a snižuje krevní tlak. Kokos zase oplývá množstvím nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Vyživuje pokožku a zanechává jí jemnou. S kokosem lehko navodíte relaxační a zklidňující atmosféru. Se šumivou tabletou s vůní čokolády chráníte pokožku před předčasným stárnutím, protože kakao je bohaté na antioxidanty. Bambucké máslo zase pokožku vyživí a krásně zjemní. A nakonec sladká tečka v podobě ostružiny a jahody. Ostružiny obsahují karoteny a silné antioxidanty, které nás chrání od volných radikálů, regenerují sliznice a dodávají zdravou barvu pleti. Jahody se pyšní alfa-hydroxy kyselinou napomáhající regenerovat pokožku spálenou sluncem a podporuje léčbu akné.

Chcete se také ponořit do vzpomínek sladkého dětství? Není nic jednoduššího, než si šumivé tablety objednat na brazilkeratin.cz.

 

Previous ArticleNext Article