Kosmetika

Protřepat, zamíchat!

Dámy odhoďte zástěru, vypněte žehličku nebo postavte smeták zpět do kouta. Zavřete oči, jdete po boku fešného muže, u něhož jste tou největší ozdobou právě Vy! Ano, okouzlující muž třeba jako James, James Bond! Chcete se cítit jako půvabná Bond girl?

Je to vlastně jednoduché, hoďte se do gala a nezapomeňte na největší ozdobu každé ženy – nádherné vlasy. Ne každá se pyšní zdravou, lesklou hřívou, ale i na tomto se dá zapracovat. Vlasový specialista Brazilkeratin.cz nabízí luxusní péči pro barvené, melírované, kudrnaté a poškozené vlasy.

Mytí vlasů se šampóny z tohoto eshopu bude jako živá voda na vaší kštici! Většina jejich šampónů jsou totiž koncentráty. Ředění šampónu zabezpečí, aby se vám vlasy nemastily a netvořily se nežádoucí lupy. Zároveň docílíte s každým mytím regenerace a hydratace vlasů. Tím se zvýší jejich zdraví, kvalita a lesk.

Brazilkeratin.cz vám ke každé zakoupené sadě (šampón a kondicionér) jako dárek přidá dávkovací lahvičku na ředění – výborného pomocníka v péči o vlasy.

Slavná filmová hláška – „protřepat, nemíchat“, když si James Bond objednával své oblíbené pití, je nesmrtelná. Ztvárnit Bond girl je snem a prestiží každé herečky, o tom, jak chutná sláva ví své Kim Basinger, Teri Hatcher nebo Halle Berry.

Buďte za hvězdu i Vy! Pamatujte se šampóny z brazilkeratinu vždy budete zářit. Stačí jen PROTŘEPAT, ZAMÍCHAT a následně důkladně opláchnout.

Role maminky, manželky, kuchařky nebo spolehlivé sekretářky je důležitá. Ale proč ji někdy nezměnit? Staňte se hvězdou, za kterou se otočí nejedny mužské oči, ale i obdivné pohledy ostatních žen.

Previous ArticleNext Article