Kosmetika

Přivítejte jaro s krásnými vlasy

„Jsem vládkyně všech moří!“ Pamatujete na pohádkovou komedii Lucie, postrach ulice? Kdo by ne, vždyť to bylo naše dětství!

„Jsem vládkyně vlasů,“ mohla by s určitou nadsázkou volat zázračná bylina Ayurvedic Eclipta Alba…

S novým ročním obdobím, jarem, by i naše vlasy měly nabrat nový vítr do plachet! Co říkáte?! Brazil Keratin profesionální vlasová kosmetika si pro jarní období pro své zákazníky připravila novinku, která byla představena na mezinárodním veletrhu Interbeauty Prague v pražských Holešovicích.

S prvními jarními paprsky rozkvétá příroda, přichází období malebně krásných barev. Přírodou se tak nechal inspirovat i Brazil Keratin a připravil novou řadu přípravků se zázračnou bylinou Ayurvedic Eclipta Alba . Tyto výrobky mají vysoký obsah přírodních látek, což vám zaručí příjemné a šetrné mytí vlasů i zklidnění vlasové pokožky. Máte poškozené vlasy, vypadávají vám, šediví…? Lék je jednoduchý, stačí začít používat produkty řady Ayurvedic .

Řada Ayurvedic je vyrobena v BIO formulaci, neobsahuje sulfáty, parabeny, pesticidy a jiné zatěžující látky. Příjemné a šetrné mytí vlasů i zklidnění vlasové pokožky zaručí právě vysoký obsah přírodních látek. Odměnou vám budou krásné zdravé vlasy. Produkty se zázračnou bylinou Ayurvedic Eclipta Alba podpoří přirozenou barvu vlasů, optimální lesk, poddajnost i snadné rozčesávání.

Užijte si nadcházející příchod jara na vlastní kůži a dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči. Vychutnejte si vůni probouzející se přírody a stále silnějších slunečných paprsků. Staňte se vládkyní jara se zdravými a krásnými vlasy…

 

 

Previous ArticleNext Article