Tiskové zprávy

Přípravy na již třetí ročník posvícenských rodinných her vrcholí

Sadská, 6. srpna 2008 – Za necelé tři týdny bude Sadská u Nymburka opět ve víru her. Akce proběhne letos již potřetí u příležitosti zahájení nového školního roku v rodinném centru ŽIVOT JE HRA. A rozhodně je na co se těšit.


Z původně regionální akce budujeme jakýsi festival zábavy středočeského kraje. Takže ať jste odkudkoliv, bavíte-li se rádi, vezměte tužky a kalendáře a zapište si tip na báječný výlet:

23. srpna 2008
od 15:00 hod
ulice Za sokolovnou, Sadská


Co všechno vás čeká?
Velká odpolední hra určená všem bez rozdílu věku. Jedinou podmínkou účasti je nebýt sám. Takže vezměte za ruku své kamarády a známé, nebo se vydejte na rodinnou výpravu.


Absolvujete nelehkou, ovšem báječnou pouť za 4 elementy – ZDRAVÍM, LÁSKOU, ŠTĚSTÍM A RADOSTÍ. Pak již zbývá definovat element pátý – PŘÁNÍ VAŠEHO SRDCE… ale to už prozrazujeme příliš.

Odměna za absolvování hry vás nemine. A tři vylosované skupiny získají vskutku exkluzivní ceny:

1. cena – Den na jachtě pro 4 osoby
2. cena – 6 vstupenek do Aquapalace (největšího aqvaparku ve střední Evropě)
3. cena – vstupenky do multikina v Praze
+ vouchery na aktivity našeho centra a další ceny sponzorů


Postaráme se ovšem i o ty, kteří příliš hraví nejsou, ovšem rádi se baví. Nabitý doprovodný program musí zaujmout každého:
Vystoupení dětských zájmových kroužků a souborů po dobu trvání hry
Zábavné koutky – bodypainting, sprejování, malování s malířem, modelování, hlavolamy, dětský koutek + hraní s princeznou, herní auto, atd.
– Skvělé občerstvení
– Stánek se suvenýry
– Apod.

V rámci slavnostního finále uvidíte 5 profesionálních kulturních představení – děti potěší pohádka, mládež a dospělé tanec, seniory snad zpěv.

„Pokračujeme v tradici, kterou jsme zahájili před třemi lety, ovšem neustále naše akce posouváme kupředu. Snažíme se vzít si z minulých ročníků to nejlepší a to, co dokonalé nebylo, dokonalým udělat ,“ komentuje přípravy Anička Kracíková, jednatelka občanského sdružení a jedna z hlavních organizátorů akce. „Letos se akce bude celá konat na jednom místě. Je to z toho důvodu, aby ti, kdo hrají hru a čekají u některého ze stanovišť, mohli využít nabízených nesoutěžních atrakcí a naopak ti, co prostě nebudou chtít hrát, měli stále na co koukat. Věříme, že takto to bude komplexnější. Lidé budou mít na výběr, kde a jak se budou během odpoledne pohybovat. Prostě nabídneme široké spektrum zábavy a na lidech bude, jak jej využijí, “ vysvětluje Anička.

Vstupné (pouze za účast ve hře): 40,- Kč za osobu nebo 100,- Kč za rodinu (2+2). Při zaplacení vstupného dostane skupina hrací kartu – počet lidí na jednu hrací kartu – min. 2 max. 4.
Veškerý doprovodný program a slavnostní finále včetně všech profesionálních kulturních vstupů je zdarma.

Více o hrách: www.zivotjehra.com/5element
Více o naší organizaci: www.zivotjehra.com


Poděkování:
Děkujeme našemu generálnímu sponzorovi – společnosti Parker Hannifin, s.r.o. a všem dalším sponzorům a partnerům, díky nimž hry vůbec mohou proběhnout v takové míře.


Pro další informace prosím kontaktujte:

Hanka Pánková
Tel: 724 166 664
krtecek2@gmail.com
krtecek@zivotjehra.com


ŽIVOT JE HRA je občanské sdružení, jehož hlavními cíli jsou:

Vybudovat a provozovat rodinné centrum volného času pro děti, mládež, dospělé i seniory v Sadské – pořádat kurzy, semináře, přednášky, zábavné akce a programy, zajistit hlídání pro maminky s dětmi, nabízet výlety a zájezdy s aktivním programem pro celou rodinu apod.
Vybudovat a provozovat venkovní areál volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí být aktivní.

Previous ArticleNext Article