Domácnost

Povlečení Stella odměňuje své zákazníky

Povlečení Stella Ateliers je výjimečné svou prvotřídní kvalitou a krásným designem. A protože povlečení Stella Ateliers, s. r. o. letos slaví 15. narozeniny, připravila pro své zákazníky příjemné překvapení jako poděkování.   

Zajímá Vás, na jaké překvapení se můžete těšit? Ke každé ložní soupravě z kolekce povlečení 2011/2012 dostanete voucher na 10% slevu v showroomu společnosti DIC a malý dárek od společnosti  EMSPOMA. Pokud rádi soutěžíte, tak Vás jistě potěší také tipovací soutěž o hodnotné ceny. Hlavní výhra je neobyčejně lákavá. Diamant od společnosti DIC. Pravidla soutěže včetně tipovací otázky a všech 15 hodnotných cen najdete na www.stella-ateliers.cz.   

Povlečení, kterému neodoláte
Odolat lákavé nabídce nádherného povlečení dokáže vskutku málokdo. Pokud navštívíte www.stella-ateliers.cz, abyste zodpověděli tipovací otázku, náhodná návštěva fotogalerie povlečení pro Vás bude přinejmenším inspirací. V tom druhém případě zkrášlíte svou ložnici ložním prádlem, které je dokonalým spojením krásného designu a jedinečné kvality materiálu i zpracování.             

Previous ArticleNext Article