Kosmetika

Poškozené vlasy si zaslouží zvýšenou péči

V posledních několika letech se na našem trhu objevují produkty 2 v 1. Například káva 2 v 1, šaty 2 v 1, tyčový mixér 2 v 1 nebo kosmetika 2 v 1. I internetový obchod Brazilkeratin.cz, který je specialistou na vlasovou kosmetiku s brazilským keratinem, do nedávna také prodával šampon 2 v 1.

Nyní ale přichází s novinkou! Svým zákazníkům nabízí Brazil keratin argan shampoo, který vyměnil právě za Shampoo 2 v 1. Šampon s keratinem a arganovým olejem pro všechny typy vlasů v BIO formulaci. Regeneruje strukturu vlasových bílkovinných vláken a dodává vlasům lesk.

Společnost BK® BEAUTY KERATIN s.r.o. se zaměřuje na vlasovou kosmetiku dodávající vlasům zpět hebkost, sílu, lesk a zdraví.

Majitelka eshopu Brazilkeratin.cz paní Bašusová výměnu produktu odůvodňuje: „Z vlastní zkušenosti i zkušeností našich zákazníků dnes už vím, že přípravky 2 v 1 jsou určeny pro krátké a zdravé vlasy, které se dají bez větších problémů rozčesat.“

Tak jako každá věc má rub a líc, tak i názory na šampony 2 v 1 se můžou lišit. Některé ženy na ně nedají dopustit, protože při umytí vlasů nestráví víc času, než je nutné. Po umytí jsou vlasy krásně lesklé a jdou lehko rozčesat. Ale musím říct, že takové reakce většinou slyšíme od žen, které se pyšní krásnou a zdravou kšticí.

Naopak dámy, jež si často barví nebo melírují vlasy, mají vlasy roztřepené, zkrepatěné a lámavé. Působí tak nezdravým a zanedbaným dojmem. Proto by svým vlasů měly dopřát patřičnou péči.

Eshop Brazilkeratin.cz je právě specialistou na vlasovou kosmetiku pro „nezdravé“, zničené nebo oslabené vlasy. Proto zákaznice, které svým vlasům potřebuju dodat vzpruhu v podobě vlasové kosmetiky, by měly svou pozornost věnovat Brazil keratin argan shampoo. Po umytí šamponem je vhodné vaše vlasy ošetřit balzámem Brazil keratin argan leave-in balm.

Uvidíte, že účinek po použití každého vlasového „zázraku“ zvlášť, pocítíte už po pár umytích!

Previous ArticleNext Article