Kosmetika

Podzimní trendy pro vaše vlasy

Ať chceme nebo ne, podzim ťuká na dveře, o čemž jsme se mohli už v posledních dnech sami přesvědčit. Ale smutnění není rozhodně na místě, podzimní vánek sebou přinese nejen babí léto, vůni spadaného listí, ale také nové módní vlasové trendy, těšit se můžete na změny v účesech, střizích i barvách.

Jaký tedy bude hit pro letošní podzim? Rozhodně účesy v podobě nádherných pletených copů. Avšak člověk by neměl ztrácet nadhled, a měl by si uvědomit, že mít dlouhé vlasy za každou cenu, se míjí účinkem. Raději mít vlasy na ramena, protože je důležité mít vlasy krásné a zdravé, než zničené až po pás.

V létě vaše vlasy trpí, sluníčko, chlorovaná nebo slaná voda se na nich podepisují. Vaši kštici tyto faktory vysušují. Jak jim tedy zase vrátit zdraví a lesk? Stačí se obrátit pro SOS pomoc na specialisty, navštívit web Brazilkeratin.cz. Zde najdete několik profi tipů, jak obnovit svou krásnou hřívu.

Kvalitní hydratační a vyživující šampón je základ. Šampón s keratinem a arganovým olejem je vhodný pro všechny typy vlasů a navíc je vyroben v BIO formulaci. Regeneruje strukturu vlasových bílkovinných vláken a dodává vlasům lesk. A navíc! Arganový olej dělá zázraky! 100% arganový olej, který také můžete zakoupit na www.brazilkeratin.cz jinak přezdívaný jako „marocké zlato“ má vynikající účinky na suchou pokožku, kterou hydratuje, léčí akné, lupénky, exémy, vyživuje poškozené vlasy. Dopřejte svým vlasům luxus a zabalte je do arganového oleje, nechte minimálně hodinu působit a uvidíte, jak se vám vlasy odvděčí krásou a leskem.

Ať se „nosí“ copy, lokny nebo rovné vlasy, nejdůležitější je zdravý vzhled vlasů. A ten budete mít, pokud vlasům dopřejete kvalitní šampóny, se kterými jdou ruku v ruce kondicionéry nejen pro lepší rozčesávání vlasů. To je základ a záruka krásné a zdravé kštice. Pak už si stačí vybrat, zda vás budou zdobit vlasy dlouhé, krátké, sestříhané nebo s moderní ofinkou.

Previous ArticleNext Article