Foto, video

Pochlubte se účesem

účesKrásné, zdravé a bohaté vlasy jsou ozdobou každé ženy. Za upravenou dámou se s úžasem otočí nejeden muž. A mnohdy se nestydí „závistivě“ pohledět i jiná žena. Určitě se mnou dámy souhlasíte, že obdivný pohled nebo i „uličnické“ písknutí zahřeje u srdíčka.

Jaro na sebe letos nenechalo dlouho čekat a svojí sílu nám ukazuje každý den. Není nad to, když se sluneční paprsky odráží od lesklých pěstěných vlasů, kštice tak vypadá zase o něco lépe.

Ale co se ještě ohlédnout za zimní sezónou, která se nesla v duchu maturitních plesů, firemních večírků a plesů s různou tématikou (myslivecký, rybářský, městský, maškarní)?

Jistě jste dámy nechtěly „zapadnout“ mezi dav a vyrazily jste do společnosti v krásném účesu, který ještě více podtrhl vaší slavnostní róbu. Kdy jindy by se měl člověk cítit noblesně a žensky, když ne na společenských akcích s tancem? Proč se alespoň v jeden večer neproměnit v princeznu a neužívat si obdivných pohledů?

Přípravu před plesem nikdo z nás nenechává náhodě. Vše má svůj harmonogram. Výběr šatů, šperků, líčení i česání. Některé z nás jsou natolik šikovné, že si dokážou na hlavě vykouzlit neotřelý a zajímavý účes samy. Jiné se zase s důvěrou obracejí na svojí kadeřnici, která dokáže s vlasy hotové zázraky.

Ať si účes vyčešete samy, nebo se svěříte do péče kadeřnice, výsledek stojí za to! Pojďte se s ostatními podělit v naší soutěži o ten váš! Pochlubte se, s jakým účesem jste na plese zazářila právě Vy!

A co můžete vyhrát? Vlasový specialista brazilkeratin.cz věnoval do soutěže hned tři hodnotné balíčky pro tři nejkrásnější účesy. Proto neváhejte a zapojte se do soutěže!

Previous ArticleNext Article