Rozhovory

Ohlédnutí za soutěží Proměna

V sobotu 20. 9. 2008 byly na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA dvě finalistky naší soutěže proměněny téměř k nepoznání. O co šlo? Jak byly dámy spokojené? Kdo se o tyto úžasné proměny postaral? Exkluzivní rozhovory a fotografie naleznete v tomto článku.

{snippet ad1}Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA byl bezpochyby akcí roku pro všechny, kteří se zajímají o krásu, zdraví a životní styl. Ještě s větším napětím ho možná očekávala Nela Janušová a Renáta Žádníková. Tyto dvě dámy vyhrály ve druhém ročníku naší soutěže hlavní cenu – proměnu pod dohledem skvělé vizážistky Štěpánky Podroužkové.

Obě dámy nám poskytly zajímavý rozhovor, ve kterém se můžete dočíst o jejich pocitech a dojmech.

Z jakého důvodu jste se přihlásila do naší soutěže?

NJ: Jsem zaregistrovaná na různých internetových stránkách, ze kterých mi chodí upozornění na soutěže, a co mě zaujme, to vyzkouším. Takto jsem se dozvěděla o vaší soutěži. Upřímně musím říct, že mě nejvíce zaujaly kosmetické balíčky či knihy, a vlastně díky tomu jsem se soutěže zúčastnila. Proměna mě také lákala, ale ve výhru jsem ani v nejmenším nedoufala. Když mi ale přišel e-mail, že jsem vyhrála, radost byla samozřejmě veliká.

RŽ: Do soutěže jsem se přihlásila, jelikož jsem chtěla vyzkoušet nějakou změnu.

Jaké jste měla pocity bezprostředně před začátkem své proměny?

NJ: Moc jsem se těšila na svůj nový vzhled a zároveň jsem měla trému. Obklopovalo mě vzrušení, radost, zvědavost, nadšení…

RŽ: Jisté obavy z toho, jak budu vypadat, určitě byly, ale v salonu jsem se cítila skvěle a obavy opadly.

Měla jste nějakou vlastní představu o tom, jak byste chtěla vypadat, nebo jste to nechala plně na paní vizážistce?

NJ: Svou vlastní představu jsem neměla vůbec. Všechno jsem to nechávala na paní vizážistce, takže měla volnost. Pro mě to bylo příjemnější a čekalo mě větší překvapení, než kdybych si sama nadiktovala, co chci.

RŽ: Vizáž jsem plně nechala na paní vizážistce.

A jak to dopadlo? Posuďte sami!

Proměna Renáty Žádníkové:Proměna Nely Janušové:


Jste se svým novým vzhledem spokojená?

NJ: Jsem velmi spokojená. Paní Podroužková a její spolupracovnice mě velmi překvapily. V jejím salónu ze mě udělaly nového člověka a musím se přiznat, že mi tím i trošku zvedly sebevědomí. Nemohu si na svůj nový vzhled stěžovat.

RŽ: Se svým novým vzhledem jsem spokojená. Je to příjemná změna. Chtěla bych moc poděkovat paní vizážistce a kadeřnici.

Jak reagovalo vaše okolí?

NJ: Všem se to moc líbilo, někteří známí mě skoro nepoznali. Setkala jsem se jen s jedním negativním názorem, ale to nebylo řečeno přímo mně. Navíc si myslím, že to nebylo upřímné.

RŽ: Mé okolí reagovalo na moji proměnu pozitivně.Chválili účes i líčení.


Co se vám na sobě nyní nejvíc líbí?

NJ: Zajímavá otázka, ale odpověď je pro mě jasná: vlasy. Nebyla jsem s nimi spokojená. Zdálo se, že to jde neustále k horšímu, a nyní se mi líbí. Paní vizážistka se svým týmem udělala zázrak.

RŽ: Nejvíc se mi líbí odstín melíru. Jelikož dříve jsem používala pouze světlé barvy, kombinace s hnědým odstínem je příjemná změna. Navíc mi hnědý odstín zvýraznil modré oči.

Jak vy sama pečujete o svoji krásu?

NJ: Sama se lehce líčím, ale co je důležité, denně cvičím a posiluji. Každý den musím mít nějaký pohyb, jinak se necítím dobře. Od proměny, kterou jsem absolvovala, se můj život trošku změnil. Líčím se více a celkově o sebe od té doby lépe pečuji. Jsem ráda, že jsem si mohla proměnou projít. Takový zážitek člověk zažije a pořádně si vychutná jen jednou.

RŽ: Doposud jsem o svoji pleť a vlasy nijak výrazně nepečovala.

Co byste vzkázala ženám a dívkám, které uvažují o účasti v některém dalším ročníku naší soutěže?

NJ: Ať se nebojí a zkusí to, i když ve výhru, stejně jako já, věřit nebudou. Život je nevyzpytatelný a nikdo neví, co ho v budoucnu čeká. Někdy nás události příjemně překvapí a mohou, i když nepatrně, změnit náš život. Byl to úžasný zážitek a obětování pár minut drahocenného času na poslání jednoho e-mailu za to určitě stojí. Milé slečny a dámy, opravdu se nebojte a zkuste svůj život posunout o kousek dál.

RŽ: Aby se do soutěže neváhaly přihlásit, nemají se čeho obávat. Je to opravdu skvělý zážitek a upřímně, kdo by nechtěl vypadat skvěle!


Zpovídali jsme i Štěpánku Podroužkovou, která nám vysvětlila, jak vše probíhalo, a přiblížila nám celkovou atmosféru akce.

Jak se vám s vítězkami soutěže spolupracovalo?

Spolupracovalo se mi výborně. Jsou to moc milé a ochotné dámy, které se všemu podvolily a vše nechaly na mně.

Podle čeho jste jim vymýšlela nový vzhled?

Vzhled jsme vymýšleli podle přirozených pigmentů vlasů, kůže a očí jak v líčení, tak v barvách na vlasy. Střih vlasů pak podle tvaru obličeje a kvality vlasů.

Co jste se snažila zakrýt, co naopak zvýraznit?

Zakrývali jsme drobné nedostatky jako kruhy pod očima nebo drobné pigmentové skvrny a zvýraznili jsme především oči.

Nechaly vás dámy dělat vše, co jste pro ně vymyslela, nebo vám do toho taky mluvily?

Nechaly mě udělat vše, co jsem uznala za vhodné.

Jak jste spokojená s výsledným vzhledem vítězek?

Spokojená jsem, spolupráce byla úžasná.

Jak byste celou akci zhodnotila?

Akci ráda zopakuji, je fajn, když je pak klientka spokojená a líbí se to i jejímu okolí. To je pro mě ten největší dík.

Zdá se, že spokojenost vládne na všech stranách. Vítězky jsou nadšené, což je pro nás největší odměnou. Díky zájmu čtenářek a ochotě paní vizážistky i celého jejího týmu můžeme říci, že se ze soutěže o proměnu pomalu stává tradice. Těšíme se, že se příští rok setkáme třeba zrovna s vámi!

Previous ArticleNext Article