Kosmetika

Objevte sílu kosmetiky z Mrtvého moře!

Blahodárné účinky vody z Mrtvého moře jsou známy již po staletí. Koupele ve vodě bohaté na minerály prospívají celému organismu a viditelné jsou především účinky na zdraví pokožky i vlasů. Super zprávou je, že pokud chcete tyto účinky využít, nemusíte nikam cestovat. Sílu Mrtvého moře můžete poznat díky speciální kosmetice DEAD SEA SPA MAGIK! Co dokáže?


Proč vsadit na DEAD SEA SPA MAGIK?
Kosmetika z Mrtvého moře je výjimečná svým složením a vyniká i rozmanitostí využití. Každý přípravek obsahuje to nejlepší, co může Mrtvé moře a především jeho voda nabídnout. Kosmetika obsahuje celou řadu minerálů v kombinaci, jako byste se právě koupali v Mrtvém moři. Díky tomu je DEAD SEA SPA MAGIK tím nejlepším, co si můžete dopřát. Sílu Mrtvého moře můžete využít k omlazení vaší pleti, k řešení problémů v podobě kožních nemocí jako je ekzém, akné či lupénka i ke zvýšení kvality vašich poničených vlasů.

Pleťová kosmetika DEAD SEA SPA MAGIK nabízí efektivní řešení  
DEAD SEA SPA MAGIK to jsou především přípravky ke každodenní péči o pleť. V sortimentu značky se nachází mnoho rozličných přípravků.

Mezi top patří Minerální denní Lifting krém proti vráskám, který kromě minerálů obsahuje látku lykopen. Díky této kombinaci dokáže krém efektivně eliminovat vrásky, zajišťuje dokonalou hydrataci a současně posiluje její celkové zdraví.

Pokud máte problémy s akné, měl by vás zajímat Gel proti akné s minerály z Mrtvého moře Spa magik. Gel díky vysokému obsahu minerálů ničí bakterie, které vyvolávají vznik akné. Zároveň přispívá k léčbě již vzniklých pupínků. Určený je pro každodenní použití a úžasný je v tom, že je možné ho nanést i pod či přes make-up.

Další specialitou je Olej pro suchou pokožku s minerály z Mrtvého moře Spa Magik. Je určen pro péči o suchou pokožku a výrazně pomáhá při léčbě projevů lupénky. Nanáší se přímo na pleť nebo se dá použít i při koupeli.

TIP – všechny přípravky kosmetiky DEAD SEA SPA MAGIK nyní můžete koupit s příjemnou slevou a to ZDE. Neváhejte, akce nebude trvat věčně!

Síla z Mrtvého moře i pro vaše vlasy
Kosmetika z Mrtvého moře má ohromující účinky právě i v oblasti péče o vlasy. Mezi nejlepší produkty v této kategorii patří Šampón s minerály z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magik. Díky vysokému obsahu minerálů vlasy dokonale čistí a zanechává je dokonale hydratované. Navíc uklidňuje pokožku hlavy a eliminuje výskyt lupů. Při pravidelném používám jsou vlasy krásně lesklé, pevné a hebké na dotek.

Zajímavostí v péči o vlasy je Pečující vlasové sérum s minerály Spa Magik, které přispívá k léčbě poničených vlasů. Jeho účinky nastupují velice rychle!

DEAD SEA SPA MAGIK to jsou i další vysoce účinné přípravky jako jsou denní krémy, pleťové masky nebo i blahodárné koupele. Najdete je v nabídce na www.homespa.cz.

Previous ArticleNext Article