Rozvoj osobnosti

Nemáte řidičský průkaz? Neváhejte a udělejte si ho

Žít bez auta je v dnešní době téměř nemožné a jste-li závislí na městské dopravě nebo třeba jen na partnerovi, vaše svoboda je částečně omezena.

 

Nejste pánem svého času a neustále se musíte ohlížet na druhé, vezměte tedy situaci do svých rukou, pořiďte si vůz, třeba ojetý, a udělejte si řidičský průkaz. Vaše možnosti cestování, cesty za nákupy a návštěvy kamarádů dostanou hned jiné rozměry a vy se budete cítit volní a nezávislí.

V autoškole Praha 4 Romana Kadlece získáte nejen řidičské oprávnění, ale především se naučíte řídit. Za zhruba dva měsíce budete připraveni složit obě části závěrečné zkoušky pro získání řidičského průkazu skupiny B a budete moci vyrazit čerstvě nabytí znalostmi a zkušenostmi do ulic. Pokud jste časově zaneprázdnění, AK autoškola Roman Kadlec pro vás připraví individuální studijní plán. Čekají na vás zkušení a vstřícní instruktoři s mnohaletými zkušenostmi, kteří se nesnaží dostat člověka do stresu. Nebojte se tedy do kurzu přihlásit.

Výcvik probíhá ve vozech Škoda Octavia a Škoda Fabia a obsahuje teoretickou a praktickou část. Během praxe absolvujete 2 hodiny jízdy na trenažeru a 26 hodin ve vozidle. Teoretická část pak probíhá v úzkých skupinkách s maximálním počtem 5 uchazečů. Více detailů o studiu a dalších podmínkách získáte na internetových stránkách společnosti www.ak-autoskola.cz.Kromě tréninku pro získání řidičského průkazu můžete v AK autoškole absolvovat i kondiční jízdy, pokud jste dlouho vůz neřídili a máte pocit, že je třeba si vše zopakovat a procvičit. V nabídce se také vyskytuje školení řidičů Praha 4, během kterých získáte cenné rady a tipy pro snazší ovládání vozu. Ať už se tedy rozhodnete oprášit vaše znalosti a dovednosti nebo se naučit řídit, řízením vozu získáte nový rozhled a neomezené možnosti při vašem volném pohybu kdykoli se vám zachce.

 

Previous ArticleNext Article