Móda & Krása

Na módní trendy jsem nikdy příliš nehleděla

Nikdy jsem dříve nebyla příliš na módu. Zajímal mě především sport a protože jsem trávila hodně volného času spíš na hřišti umazaná od antuky, trendy oblečení jsem příliš nesledovala. Od té doby, co ale chodím na novou školu a trochu jsem dospěla, přeci jen vím, že je důležité, jak je dívka oblečená a že to o člověku hodně vypovídá. Dámské oblečení se dá sehnat v mnoha obchodech, jen se musí jedna o značkové oblečení, které zaujme. Zajímám se hlavně o dámské oblečení, které je pohodlné a přitom se dá vzít i na jinou příležitost než jen na hřiště a zpátky.

Dostala jsem skvělý tip
Moje kamarádka, se kterou jsem se seznámila právě na nové škole, mi doporučila obchod na internetu, ze kterého si ráda objednává oblečení. Ona sama chodí oblečená velmi výstředně, ale její styl se mi líbí. Řekla jsem si tedy, že se na stránky podívám a také si udělám nějakou tu radost. Mám nějaké peníze z brigád a rodiče mi na oblečení také přispívají, a tak jsem se rozhodla pořídit si  pěkné dámské oblečení, které by trochu zdůraznilo mé přednosti. Mám sportovní postavu, a tak jsem hledala především i když mám nejraději dámské džíny, chtěla jsem na doma něco pohodlnějšího.

Teplákové soupravy Redial jsou opravdu moderní
Teplákové soupravy, co jsem objevila, vůbec neodpovídaly představě, která se vám vybaví, když se řekne „teplákovka“, byly nádherné a velice ženské. Narazila jsem na teplákové soupravy Redial a velmi se mi zalíbily. Zbývalo jen se rozmyslet, kterou vybrat. Ani jsem nedoufala, že při pořizování teplákové soupravy narazím na něco tak klasicky ženského a sexy. Na léto jsem vybrala teplákovou soupravu s kalhotami s krátkými nohavičkami a na chladnější večery soupravu s dlouhými nohavicemi. Za tak krásné dámské teplákové soupravy byla i cena velmi přijatelná, a tak jsem si obě soupravy objednala.

Přišly samé pozitivní reakce
Musím říct, že když jsem si poprvé vzala soupravu na sebe ven, sklidila velký obdiv a snad se nenašel nikdo, kdo by mne potkal a neřekl mi, jak mi to sluší. Zůstala jsem tedy u svého sportovního stylu a oblíbeného pohodlného oblečení, pořídila jsem ale takové, které zdůraznilo ženskost a které mi skvěle padne. Vím dobře, že dámské oblečení, které pořídím z internetových stránek této značky vždy mile překvapí a že si mohu příště udělat radost zas. Kdo ví, možná, že si na jaře před létem přeci jenom pořídím do svého šatníku nějaké hezké tričko s krajkou anebo odvážné šaty, ve kterých se budu cítit ještě více sexy…

Previous ArticleNext Article