Tiskové zprávy

Moderní žena a vánoční stůl plný dobrot

Zveme Vás na jubilejní 10. ročník veletrhu MODERNÍ ŽENA, který se bude konat o víkendu 29. – 30. listopadu od 9 do 18 hodin na Výstavišti Flora v celém pavilonu A včetně galerie. Veletrh MODERNÍ ŽENA představuje stovku expozic s módou, kosmetikou, vánočními dárky, a to vše proloženo maratónem módních přehlídek a účesové tvorby. Je zvykem, že každý ročník veletrhu má své vlastní téma.

Jaké bude téma letošního ročníku, na to jsme se zeptali manažerky veletrhu Ing. Daniely Nevtípilové z pořádající agentury Omnis.

Protože se letošní ročník datem svého konání ještě více přiblížil Vánocům, zvolili jsme téma pro „mlsné jazýčky“ – „Vánoční stůl plný dobrot“. Celá galerie pavilonu A bude věnována gastronomii. Kulinářské předváděcí centrum, tvořené krásnou moderní kuchyní, bude zvát návštěvníky k posezení, ke shlédnutí různých kulinářských úprav a k vyslechnutí mnoha rad na téma netradiční úpravy vánoční ryby. Dále Vám zde prozradí, jak připravit zajímavé silvestrovské pohoštění, jaké víno se hodí na vánoční stůl, jak připravit pravý vánoční likér nebo se můžete naučit vyřezávat do ovoce a zeleniny krásné motivy a doma si pak tímto ozdobit vánoční stůl. Jistě bude zajímavé i téma o produktech z kozího mléka nebo o netradičních cereáliích ve snídaňových směsích. Galerii zaplní expozice s různými pochoutkami a nápoji. Samozřejmě bude opět sloužit i jako divadelní lóže, odkud bude možné shlédnout módní přehlídky.

A co TOP hosté veletrhu? Na koho se mohou letos návštěvníci těšit?

Dlouho jsme přemýšleli, kdo by opravdu potěšil srdce návštěvníků. A protože je podzim především ve znamení večerního sledování seriálů, pozvali jsme z „Pojišťovny štěstí“ Nikol Štíbrovou, která ztvárnila na televizních obrazovkách dceru Karolínu Krausovou. Dále zde budete moci potkat ze seriálu „Velmi křehké vztahy“ Sandru Pogodovou, vrchní sestru Stáňu. Obě herečky Vám prozradí něco málo ze zákulisí natáčení těchto seriálů, ale také se stanou modelkami a hosty kulinářského centra.

V jakém duchu se ponese maratón módních přehlídek?

Základem módních přehlídek jsou oku lahodící dámské a pánské společenské kolekce několika předních módních firem a návrhářů. Samozřejmě nebudou chybět oblíbené svatební kolekce ani volnočasová a fitness móda, plavky, spodní prádlo a dětská móda. Návštěvníci budou mít možnost porovnat modely od více firem. Módní přehlídky doplní rovněž ukázky účesové tvorby pro děti i rodiče.

Bude kromě nákupů, módy a kosmetiky také pamatováno na tajemné ezoterično?

Ano, už se stalo tradicí, že na galerii má své místo malá ezoterická poradna, kterou letos zastoupí celkem čtyři ezoterikové. Budete si zde moci nechat věštit z ruky, vytvořit si vlastní horoskop nebo zjistit budoucnost z mariášových a tarotových karet.

Vraťme se k tomu základnímu – k vystavovatelům. Co si budeme moci letos na veletrhu koupit?

Na veletrhu bude opět prodávat své výrobky stovka vystavovatelů. Jejich zboží můžeme rozdělit na prodej módy, kosmetiky, drobných vánočních dárků a nově i různých potravin. Z módy převáží dámská konfekce, sportovní oblečení, kožená a společenská móda, spodní a noční prádlo, módní doplňky. Kosmetika je zastoupena celou řadou značek, od přírodních bylinných extraktů až po dekorativní kosmetiku. K dispozici zde budou kosmetičky, které Vás zdarma nalíčí i Vám poradí. Naleznete zde i prezentace šperků a bižuterie. Z gastronomie bych chtěla upozornit na zastoupení tří různých vinařských společností a jejich řízené degustace.

Co říci závěrem? Udělejte si čas, přijďte a odpočiňte si poslední listopadový víkend na veletrhu MODERNÍ ŽENA. Můžete zde rovněž vyřešit nákupy vánočních dárků pro své blízké. Vstupné pro dospělé – 40 Kč. pro děti – 20 Kč. Harmonogram doprovodného programu na www.omnis.cz.

Previous ArticleNext Article