Kosmetika

Modeláží ke krásným nehtům

magicnails9.jpgZtratila jste práci a nevíte, co dělat dál? Máte vzdělání v neperspektivním oboru a nemůžete najít práci? Pokud chcete vyzkoušet něco nového, jste kreativní a baví vás práce s lidmi, vyzkoušejte rekvalifikační kurz na nehty od MagicNails.cz. Mezi ženami všech věkových kategorií a dívkami jsou velmi oblíbené akrylové a gelové nehty.

Každá žena chce totiž být krásná a není-li spokojena se svými přírodními nehty, uchyluje se k nehtům umělým. Proto je stále více třeba těch, kteří absolvují školení na nehty, aby se mohli stát kosmetickými poradci nebo manikéry. Zřídit si vlastní salon není příliš nákladná záležitost, zvlášť pokud víte, kde nakupovat výhodně. Objevte kouzlo krásných nehtů a nakupujte na www.magicnails.cz.

MagicNails.cz je internetový obchod zaměřený na prodej zboží potřebného k modeláži gelových či akrylových nehtů. Základem modeláže je kvalitní materiál. Budete potřebovat kvalitní nehtové tipy, kterými vymodelujete základní tvar nehtu. Je důležité vybrat opravdu profesionální materiál, který vydrží. Pro modelování gelových nehtů potřebujete dále UV gely různých barev a odstínů, abyste vykouzlily každé klientce originální nehty. Pokud si nevíte rady, jaké pomůcky budete potřebovat, inspirujte se na MagicNails.cz.

magicnails9.jpgKdyž máte gelové nehty hotové, je čas je ozdobit. Pokud jste hned na začátku nepoužila zdobené tipy, je třeba nehty vaší zákaznice dotáhnout do konce. Každá klientka si potrpí na to, aby její nehty vypadaly originálně. Můžete použít různě barevné zdobící laky na nehty, obtisky, nálepky či 3D zdobení.

Velkou módou je také v poslední době zkrášlování nehtů pomocí razítek. MagicNails.cz nabízí jedinečný systém razítkování Konad, můžete si zakoupit různé vzory tiskátek, kterými vytvoříte na nehtech vašich zákaznic roztodivné tvary. Buďte originální, nakupujte potřeby pro modeláž nehtů na MagicNails.cz a vaše zákaznice se k vám budou rády vracet.

Previous ArticleNext Article