Kosmetika

Mikulášská nadílka od Brazil keratinu

BRAZIL KERATIN SHAMPOO BIO VOLUME 500 ML

BRAZIL KERATIN SHAMPOO BIO VOLUME 500 MLUž jako malé děti jsme každý z nás začínaly začátkem prosince cítit takové divné šimrání kolem žaludku. Vždyť pro zlobivé děti si chodil čert, pro ty hodné zase Mikuláš s andělem. Na důkaz toho, že jsem byla hodná holčička, jsem dostávala koš plný dobrot a ovoce. Na smazání menších hříchů stačila básnička nebo písnička. A na pohrožení uhlí či brambora v pytlíku. Jak jednoduché, že? Škoda, že to tak nechodí i v dospělosti, život by byl mnohdy mnohem jednodušší.

Ale to, že jsme milé dámy, odrostly dětským střevíčkům, neznamená, že bychom si nezasloužily také mikulášskou nadílku. Internetový specialista na vlasovou kosmetiku brazilkeratin.cz na nás nezapomněl. A připravil pro své zákazníky slevu 30% na všechny výrobky DTANGLER RŮŽOVÝBrazil keratin. Tato akce platí na Mikuláše, potěšte tedy sebe nebo své blízké třeba kvalitními šampony s kondicionéry, maskami na obličej, rozčesávacím kartáčem, vlasovou regenerací nebo bytovou vůní.

Luxusní vlasová péče udělá radost všem, které mají pocit, že jejich vlasy nejsou lesklé, zdravé a mají poškozené konečky. Nezáleží  tom, jestli máte vlasy krátké, dlouhé, rovné, kudrnaté nebo černé, blonďaté. U vlasového specialisty brazilkeratin.cz si vybere každá žena.

Udělejte si tedy radost mikulášskou nadílkou. S blížícími se Vánocemi tuto akci oceníte jistě dvojnásobně. Nenechte ji bez povšimnutí, vždyť radost dělá náš život hezčím, veselejším a v případě vlasové a pleťové kosmetiky z eshopu brazilkeratin.cz nás promění v krásnější ženy.

Při objednávce od 5. do 8. prosince využijte 30% slevy. Do políčka slevový poukaz napište heslo Mikuláš!

 

BRAZIL KERATIN MASKA S KERATINEM GOLD 500 ML

 

Previous ArticleNext Article