Reklamní články

Masáže welness

Stále více lidí si uvědomuje, že krása vychází především z vnitřní harmonie mysli a těla. I když se to neposlouchá dobře, bez dodržování pitného režimu, zásad správné racionální výživy, dostatku fyzické aktivity a odstranění nadměrného stresu, jsou Vaše investice do drahých krémů, nákladných omlazujících kůr, a popřípadě i plastických operací přinejmenším diskutabilní.

Bohužel nic nejde samo a k harmonii těla a mysli a zdravému životnímu stylu se musíme vypracovat vlastním přičiněním. Odměna nás pak ale zaručeně nemine!
{snippet ad1}
To, o čem tu hovoříme, je dobrá kondice po celý život – WELLNESS. Tento rychle se rozvíjející směr zdravého životního stylu se točí kolem čtyř hlavních bodů. Kontrola hmotnosti, vyvážená strava, pohyb a regulace stresu.

O všech bodech již bylo řečeno mnohé a je pouze na Vás, jak se budete užitečnými radami řídit. Pokud ovšem na WELLNESS vlnu naskočíte, dopřejte si, jako odměnu za vlastní dřinu, hýčkání doprovodnými programy WELLNESS a svěřte své tělo např. do rukou masérů.

I když tradice masáží putuje hluboko do minulosti, jejich blahodárné účinky začínáme my, Evropané, pociťovat až nyní a to v mnoha podobách. Vyzkoušejte třeba holistickou aromaterapeutickou masáž, která je hluboce relaxační, regenerační a zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Nebo se můžete poddat masáži a teplu lávových kamenů, které svou vibrací ovlivňují energetické dráhy těla, uvolňují zatuhlé svalstvo a působí blahodárně na Vaší mysl. Pokud máte problémy se ztuhlými svaly, partiemi zad a krku, trpíte onemocněním trávicího, dýchacího či pohybového aparátu, vyzkoušejte více než 3 000 let starou baňkovou masáž z Číny. Trápí-li Vás otoky dolních končetin, zajděte si na lymfatickou manuální masáž, která zvyšuje vstřebání lymfy, obnovuje a posiluje funkci lymfatického systému a zmírňuje bolestivé napětí dolních končetin. Pokud nejdete zrovna od kadeřníka, vyzkoušejte i Champi masáž hlavy – tradiční indickou praktiku s energetizujícími a uvolňujícími účinky pro celý organismus.

Pokud chcete získat lepší rozhled v této tematice, navštivte MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU World of Beauty & Spa , který se koná 29.2. – 1.3. 2008 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Na výběr máte mnoho metod, najděte si proto prozatím třeba jen tu svou „vlastní“ masáž a pak už se jí jen poddejte!

Previous ArticleNext Article