Domácnost

MARTE-MORAVIA s.r.o. – vše pro Vaše dřevěné schody

Naše firma zajišťuje distribuci pro tradiční české výrobce dřevěných nášlapů na schody.

Nabízíme Vám nášlapy – stupnice na dřevěné schody z masivního dřeva. Dřevo, ze kterých jsou námi nabízené nášlapy na dřevěné schody vyrobeny, pochází výhradně z českých a moravských lesů a je zpracováváno na pilách vedených zkušenými pracovníky s dlouholetou zkušeností se zpracováním a sušením dřeva.

Kromě vysoké kvality vstupní suroviny nabízíme také precizní řemeslné zpracování s vysokým podílem ruční práce. Námi nabízené nášlapy na dřevěné schody jsou vyráběny v malých sériích tradičními řemeslnými postupy, přičemž se výrobce nezříká využití moderních strojů a technologií lepení dřeva. Ze starých výrobních procesů a postupů je uplatňována především výrobní a technologická kázeň, fortel a řemeslná čest a odpovědnost.

Naše firma Vám současně s kvalitou může nabídnout také velmi příznivou cenu nášlapů na dřevěné schody – ještě než si nášlapy na schody objednáte, porovnejte si cenu našich nášlapů na dřevěné schody s konkurencí a nezapomeňte porovnat také dostupnost – my máme většinu nabízených nášlapů skladem nebo k dodání do několika dní (především zakázková a atypická výroba). Také nabízíme kvalitní povrchovou úpravu nášlapů – od olejování až po kartáčování a drásání povrchu nášlapů.

Kromě nášlapů na dřevěné schody Vám dodáme také podstupnice a podesty – to vše přímo na míru.

Námi prodávané výrobky si je možno prohlédnout a též odebrat po předchozí vzájemné domluvě ve vzorkovně na adrese: MARTE MORAVIA s.r.o., Obchodní centrum MAX, Kubíčkova 8, 635 00  Brno (vstup z horního parkoviště).

Previous ArticleNext Article