Reklamní články

Manikúra – to pravé pro vaše ruce!

Říká se, že ruce hodně vypovídají o lidech. Pečliví lidé mívají nehty vždy pěkně zarovnané a čisté a v jejich okolí není žádná odumřelá kůžička. Abyste dosáhli dokonalých rukou, je zapotřebí mít kvalitní manikúru, ať už na zcela přírodní nehty, tak i na nehty nalakované. Tu vám nabízí internetový obchod www.e-manikury.cz.

Tato firma nabízí svým zákazníkům prvořadou kvalitu. Veškeré manikúrní nástroje německé značky Solingen jsou vyrobeny z kvalitní oceli a obaly na ně se šijí z jedinečných italských kůží u nás. Díky tomu jsou tyto manikúry mnohem levnější než-li v sousedním Německu, odkud značka Solingen pochází. Kromě manikúr nabízíme také kuchyňské nože a příbory stejné značky.

U manikúr si můžete vybrat z bohaté nabídky rozdělené na sady pro dámy a pány, speciálními kategoriemi jsou manikúry cestovní, exkluzivní a šperkovnice obsahující manikúrní nástroje. Nabízíme vám bohatou škálu barevných provedení: kromě typické černé, hnědé a červené zde naleznete i manikúry např. barvy růžové či zelené. Novinkou budou také manikúry z korku, které budete mít možnost zakoupit v obchodě www.e-manikury.cz již v srpnu či září tohoto roku.

Při výběru manikúry je nutné vědět, zda ji budete nosit s sebou v kabelce, nebo zda ji bude užívat celá rodina, případně zda má obsahovat také pedikúru. Výběr záleží i na úpravě nehtů; pokud mají dámy umělé nehty, nepotřebují manikúru s desíti nástroji, ale vystačí si pouze s papírovým pilníčkem a s občasnou návštěvou nehtového studia. Velikým hitem jsou pak pilníky skleněné, kterým dávají nyní ženy přednost před pilníky safírovými.

Nejen pilníky, ale i nůžky, kleště, pinzety a jiné nástroje můžete na našich stránkách zakoupit samostatně. Můžete si tak sestavit vlastní manikúru, případně doplnit manikúrní nástroje, které ve vaší sadě chyběly. Veškeré nástroje – stejně jako sady určené k manikúře a pedikúře – patří opět k jedinečné značce Solingen.

V nejbližší době naleznete v naší nabídce nové zajímavé designy pánských manikúr i peněženky a etujky. U nich si bude moci zákazník zvolit vzorek dle vlastního výběru, a tak může zakoupit tyto výrobky i manikúru ve stejné barvě.

Ke krásným nehtům patří také nejrůznější ozdůbky, proto jsme do nabídky zahrnuli v poslední době velice oblíbené 3D nehtové obtisky a výrobky zaměřené na péči o nehty. V této kategorii naleznete kvalitní zpevňovače nehtů, které jim navrací dřívější pevnost a krásu. Na nehtovou kůžičku můžete použít speciální změkčovač, který kůžičku v okolí nehtů zásobuje výživou, čímž zamezí jejímu štěpení.

Na Vaši návštěvu se již nyní těší internetový obchod www.e-manikury.cz, v němž si můžete z pohodlí domova vybrat kvalitní výrobky za skvělé ceny.

Previous ArticleNext Article