Domácnost

Kvalitní vybavení domácnosti

Před třemi lety jsme se s manželem rozhodli, že si svépomocí postavíme náš vysněný domeček. Rádi bychom společně založili rodinu, ale v současném bytě – garsonce to není možné. Proto jsme se rozhodli, že si postavíme rodinný dům. V příbuzenstvu máme mnoho šikovných řemeslníků, kteří nám ochotně nabídli pomoc.


Základy jsme postavili velice rychle. Tedy já jsem samozřejmě cihly nestavěla, můj úkol byl ale stejně důležitý. Starala jsem se o žaludky našich řemeslníků. Když už byl dům pod střechou, mohlo se v něm pracovat, i když bylo venku mrazivo a studeno.
Po roce a půl náš nový vysněný domov stál v celé své kráse a nás čekalo stěhování spolu s nakupováním domácích elektrospotřebičů. Ono se řekne, vybavte svou domácnost kvalitními spotřebiči, ale jak se v nabídce vyznat, když je jich na trhu tolik?!

Důležitým kritériem při výběru domácích spotřebičů pro nás byla nejen kvalita, ale také jejich koupě  na jednom místě, abychom nemuseli s manželem pobíhat od jednoho obchodu ke druhému. Od známých jsme dostali tip na www.datart.cz, kde seženeme pračky se sušičkou, televize, nádobí, příbory, mixéry a další nezbytné domácí pomocníky.

V internetovém obchodě datart.cz nakoupíme mnoho kvalitních domácích spotřebičů, poslední z nich je mikrovlnná trouba, u které si dáme velmi záležet, protože ta je v naší domácnosti ve velké permanenci. Nakonec vybíráme mikrovlnnou troubu WHIRLPOOL FT 391 SL. Jedná se o funkcemi nabitou mikrovlnnou troubu, která zaujme povedeným designem a hlavně velkým množstvím praktických funkcí. Kromě klasického ohřevu (výkon 1000 W) totiž nabízí také gril (výkon 950 W) a vaření v páře s maximálním výkonem 1300 W. Je tak ideálním spotřebičem pro přípravu zdravých a chutných pokrmů. Díky objemu 27 litrů a otočnému talíři o průměru 32,5 cm se hodí i do větších domácností. Potěší i 12 automatických programů vaření, které se o vše postarají za nás, k dispozici je dokonce i 5 programů pro rozmrazování. Whirlpool navíc přidává systém pečení a vaření Crisp, který obstarává dokonalé podmínky pro přípravu zdravých jídel. Nechybí ani funkce extra rychlého vaření či dětská pojistka. Vnitřní povrch trouby je navíc velmi snadno čistitelný.

Ideální volba. Už se nemůžu dočkat, až vyzkoušíme funkci zdravých a chutných pokrmů. Po těch ohřívaných párcích a kotlích guláše na stavbě je změna žádoucí…

Previous ArticleNext Article