Kosmetika

Jojobový olej jako elixír krásy?

Léto už je několik týdnů cítit ve vzduchu. Ne jednou o sobě dalo vědět krásným počasím a hřejivými paprsky. První nadšenci v horkých dnech dokonce okusili i koupání a opalování. Astrologické léto pomalu klepe na dveře. Ale jste na něj připravení?

 

I v létě byste totiž měli věnovat dostatečnou péči svým vlasům. Vaše kštice potřebuje jemné zacházení a speciální péči. Negativní vliv UV paprsků je odborníky dokázán! Způsobuje vysušené, vybledlé vlasy bez lesku, a tím pádem snadno dochází k jejich lámání.

Nezapomeňte se objednat před začátkem léta ke kadeřníkovi, který vám poradí, jak vaše vlasy nejlépe ošetřit. Ten vám odborně poradí, jaký účes bude pro vás ten nejvhodnější. Vlasům zaručeně prospěje odlehčený střih i případné ostříhání roztřepených konečků. Proto se nebraňte a oželte několik centimetrů vlasů. Uvidíte, že výsledkem bude bohatá hříva.

Zničeným, vysušeným vlasům předejdete také pravidelným nanášením vhodné masky. Vlasovou masku nanášejte podle potřeby. Specialista na vlasovou kosmetiku www.brazilkeratin.cz doporučuje masku nanášet jednou týdně a dodržovat určitá pravidla. Masku nikdy nenanášejte přímo na pokožku hlavy, aby se vlasy zbytečně nezatěžovali a tím se rychleji nemastily. Nanášejte na celou délku vlasů směrem ke konečkům, kterým věnujte tu největší péči. Intenzivně masku do vlasů vmasírujte a po uplynutí doby působení důkladně vymyjte.

S takovou kvalitní péčí z brazilkeratin.cz zazáříte na dovolené u moře, na přehradě nebo pod stanem. Vaše vlasy odolají silným slunečním paprskům a koupání v slané i sladké vodě. Keratinové masky jsou zkrátka trefou do černého! A kdo by odolal letní nabídce – zakupte keratinovou masku 300 ml a získejte k ní zdarma kartáč DTangler!

 

Previous ArticleNext Article