Kosmetika

Jak upoutat pozornost

Jak svést předmět svého zájmu, nebo alespoň upoutat jeho /její pozornost? Existuje mnoho technik a praktik. Jednou z posledních novinek je například náramek Bunga Bunga, který svou vůní přitahuje druhé pohlaví, ať už je na zápěstí, či na kotníku.

Ano, příjemná vůně protějšku je jedním z významných důvodů, proč se s námi někdo dá do řeči, otočí se za námi, apod. Kromě náramku Bunga Bunga existují například parfémy s feromony. Ale samozřejmě i nevtíravá vůně, která sedne našemu tělu a lahodí nosům okolí, nás zvýrazní.

Dalším velký tahákem pozornosti je úsměv. Ve skutečnosti nikdo netouží po ufňukáncích a negativistech. A úsměv nás navíc nic nestojí. Takže pokud potkáte svůj milý protějšek, nebojte se na něj, na ni usmát a zapojte i následující seznamovací trik.

A tím je pohled do očí. Dívky uhýbají pohledem v domění, že je to svůdné, že tím naznačí svůj zájem apod. Kdepak milé dívky i někteří chlapci. Odvracením pohledu naopak upozorňujete na to, že jste buď nejistí, nebo nemáte zájem o oční kontakt. Takže příště, až potkáte svoji tajnou lásku, zahleďte se do očí a chvíli vydržte. Necivte, není potřeba hrát hru kdo první uhne pohledem, ale ukažte, že se dívat chcete.

Reklama: Zaujměte svůj protějšek neodolatelnou vůní speciálního náramku Bunga Bunga. Pryžové náramky jsou napuštěné afrodiziakální vůní, která přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu. Pro dívky jsou náramky Bunga Bunga v barvách růžová, fialová a červená a pánům jsou určené černé, bílé a žluté náramky.

Buďte tajemní. I to zabírá. Nevyprávějte o sobě vše na potkání. Hlavně nesdělujte při prvních setkáních své životní poklesky, negativní vlastnosti apod. Každý víme, že nikdo není dokonalý a všichni mají nějaké ty vady. Vyprávění tohoto typu jedince se zdravým sebevědomím spolehlivě odradí.

A jsme u dalšího důležitého trháku při flirtování a tím je právě sebevědomí. Sebevědomí jedinci nás přitahují podvědomě. Je to přirozené. Nikdo nechce být v družstvu looserů a těch, co nikdy ničeho pořádného nedosáhnou. Každý chce vítězit, proto jsou sebevědomí muži i ženy daleko více obletovaní. A hlavně nečekejte, že vám sebevědomí zvedne protějšek. Na tom musíte zapracovat sami. Pomáhá se tak alespoň tvářit. Psychika je mocná věc. Když přesvědčíte sami sebe, že jste dostatečně sebevědomí, stanete se přesně takovými. Obletovanými a vítězi.

Previous ArticleNext Article