Hry, hračky, zábava

Indoor skydiving

Máte již program na léto, avšak chybí Vám ve Vašem plánu nějaký adrenalinový zážitek? Můžete jej díky společnosti Firma na zážitky doplnit o flyboarding. Tato jedinečná letní adrenalinová nabídka je určena pro všechny, kteří si rádi užívají zábavu na vodě. Flyboarding totiž představuje stroj právě na tento druh zábavy. Ovládání tohoto stroje závisí zcela na Vaší intuici, takže se nemusíte obávat složitých instrukcí, kterých by se Vám dostalo od profesionálních lektorů.

Flyboarding Vám umožní proletět se až deset metrů nad hladinou a dokonce i pod ní! Tento druh sportu je zcela bezpečný a můžete si jen vyzkoušet na nejrůznějších místech v České republice. Velmi oblíbená je Dalešická přehrada na Brněnsku i Orlická přehrada. Vyzkoušet si tento sportovní kousek však můžete také v Praze v Měchenicích. Celý adrenalinový zážitek flyboardu trvá přibližně hodinu i se čtvrt hodinovým školením. Balíček obsahuje také zapůjčení veškeré potřebné výstroje, neoprenu, ochranných pomůcek, helem i vesty. K velmi oblíbeným adrenalinovým sportům patří i indoor skydiving.

Veškeré informace o tomto adrenalinovém zážitku naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Jedná se zážitek volného pádu i bez padáku na zádech. První skydiving aréna „Hurricane Factory“ v České republice a ve východní Evropě Vám nabízí zažít tento omamný pocit na vlastní kůži. Díky proudu vzduchu o rychlosti až 280 kilometrů za hodinu se budete vznášet ve vzduchu jako pták. Nenechejte si utéct příležitost zažít něco neobvyklého a vyberte si ten pravý adrenalinový zážitek u Firmy na zážitky!

Previous ArticleNext Article