Bydlení

Hrát si v bezpečí – hrát si lépe

Zeptejte se dětí, jestli by chtěly vlastní pískoviště, skluzavky nebo houpačky. Pokud odpoví „Ne!“, patrně právě trucují. Vzpomeňte si na vlastní dětství. Jistě se vám vybaví vzpomínky na veselé chvíle s kamarády strávené na dětských hřištích. V té době jste měli na zahradě nejspíš houpačku, ve výjimečných případech pískoviště vytvořené ze zbytku stavebního písku. Čas plyne a dnes domácí zahrady dobývají sofistikovaná dětská hřiště.Dřevo, které neškrábe

Dětská hřiště plní hned dva požadavky našich nejmenších. Nejenže nabízejí místo na hraní, ale zároveň se z nich stávají bunkry a stromové domy, kde děti mohou hospodařit podle svého. O jejich bezpečí dospěláci nemusejí mít strach. Skluzavky, houpačky, prolézačky i pískoviště jsou konstruovány pro zajištění maximálního bezpečí dětí. Riziko úrazu na domácím dětském hřišti je tak mnohdy menší než například v kuchyni.

Dětské hřiště – bezpečná zábava

Znáte to, vaše dítě si hraje na veřejném pískovišti a vy jste nervózní, jestli mu tam někdo neubližuje. Často míváte nutkání jít ho tam zkontrolovat a říkáte si: „Proč jen to dětské hřiště není u nás pod oknem…“ Dřevěná dětská hřiště vás těchto starostí ušetří. Váš potomek už se nebude s nikým přetahovat o houpačky nebo čekat, až se uvolní skluzavky. Domácí pískoviště snadno uchráníte před nečistotami. Ochráníte tak své dítě před ostrými předměty nebo psími výkaly, které jsou ve veřejných pískovištích běžně k nalezení.

Buďte jiní – dětské hřiště 100x jinak

Dětská hřiště se zákazníkovi dodávají rozložená, jejich montáž je totiž velmi jednoduchá. Podle přiloženého plánku jej snadno složíte, a to při zachování maximální bezpečnosti, která je u dětských hřišť Blue Rabbit prioritou. Systém nabízí širokou škálu připravených modulů a celou řadu doplňků. Díky tomu si můžete sestavit jedinečné dětské hřiště a dále jej rozšiřovat. Děti, které mají vlastní dětské hřiště, říkají, že jsou oblíbenější a kamarádi je rádi navštěvují. 

A na závěr mám pro vás skvělý tip! Na stránkách www.vasedeti.cz právě probíhá soutěž s názvem Znáte je? o krásné ceny, které do soutěže věnoval internetový obchod www.bluerabbit.cz. I vy se do ní můžete zapojit a získat krásné ceny! Stačí jen zodpovědět tři jednoduché otázky…
Previous ArticleNext Article