Sport

Garko. Sportovní poháry a trofeje na míru

Většina firem v dnešní době pracuje stylem „prodat co nejvíce produktů co nejvyššímu počtu zákazníků“. Tyto produkty přitom bývají zcela homogenní a často vůbec neodráží specifické požadavky jednotlivých klientů. Poptáváte sportovní poháry, trofeje, medaile a další obdobné produkty, ale chcete je personalizovat? Upravit do podoby, která je učiní originálními a jedinečnými? Aby si je lidé navždy spojili s vámi? Pak kontaktujte společnost Garko spol. s.r.o. Společnost, která se individuálně věnuje každému svému zákazníkovi.

Široká nabídka je základ

Ještě před tím, než přijde na řadu zakázková výroba, je potřeba mít z čeho vybírat. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru a s přihlédnutím k recenzím a požadavkům svých zákazníků společnost Garko upravuje a rozšiřuje produktovou nabídku tak, aby byla maximálně konformní pro každého z vás. Téměř nekonečný výběr sportovních pohárů, trofejí, talířů, figurek, plaket, sportovních medailí a dalších je zárukou toho, že si vybere téměř každý.

Vaše přání vždy na prvním místě

Ti, co si v sériové nabídce přece jen nevyberou, mají ještě další možnost – objednávku na zakázku. Díky zakázkovým službám můžete mít jakékoliv produkty vždy přesně takové, jaké jste si je představovali na začátku spolupráce. Společnost Garko provádí barevný termotransferový potisk plaket nebo talířů, mechanické gravírování talířů, psích známek, štítků nebo zapalovačů, zakázkovou výrobu medailí, odznaků a přívěšků, umisťování barevných emblémů do medailí či pohárů a mnohé další. Stačí si vybrat.

Pohodlný nákup je samozřejmostí

Nákup zboží můžete provést pomocí rychlého a přehledného elektronického obchodu, kde je veškeré zboží přehledně seřazeno do jednotlivých kategorií a ilustrativně vyobrazeno na detailních obrázcích. Zboží si lze osobně vyzvednout na kamenné prodejně nebo nechat zaslat prostřednictvím služeb České pošty a PPL. Ti, kdo si chtějí poháry nejprve prohlédnout,můžou přímo navštívit prodejnu

Previous ArticleNext Article