Ukončené spešl soutěže

Fotosoutěž o nejlepší plesový účes roku 2014

fotosoutěžVe spolupráci s firmou Brazil Keratin jsme pro vás připravili fotosoutěž o nejlepší plesový účes. Neváhejte a pojďte zkusit štěstí, čekají na vás opravdu skvělé ceny.

Soutěž ukončena, výherkyním gratulujeme!

BrazilKeratin.czJako specialisté na výrobu kosmetických produktů Vám rádi poradíme. Trápíte se s nezdravě vypadajícími vlasy, zničenými po opakovaném melírování či barvení nebo rádi pečujete o svou hřívu? Pak jste na správném místě! Společnost BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. si vám dovoluje nabídnout dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití.
Produkty BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. obsahují o mnoho vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu, než standartní vlasové přípravky.
I pro velmi poškozené vlasy bez lesku máme řešení v podobě intenzivní keratinové léčby známé jako BRAZILSKÝ KERATIN.
Brazilský keratin uhladí poškozené, porézní, nepoddajném a vlnité vlasy až na několik měsíců. S brazilským keratinem nejen lehko vytvarujete účes do požadovaného tvaru, ale docílíte i extrémní regenerace.
Komletní nabídku keratinových regeneračních produktů najdete v našem e-shopu na těchto stránkách.

Výhry v soutěži:

1. místo: Zlatá keratinová řada na vlasy
Výherkyní je Monika Uhlířová

Zlatá keratinová řada na vlasy
Balíček obsahuje: šampon 300 ml, kondicioner 300 ml, maska na vlasy 500 ml

2. místo: Péče o pleť se zlatem
Výherkyní je Nikola Kovasciková
Péče o pleť se zlatem

Balíček obahuje: pleťová voda s 24K zlatem, zlatá pleťová maska 3 ks

3. místo: Tělová péče
Výherkyní je Klára Sodomková

Tělová péče

Balíček obahuje: makadamiový olej, maska na ruce, maska na nohy

Pravidla soutěže

Téma fotosoutěže: Plesový účes

Na fotografii, kterou zašlete do soutěže, musí být váš účes. Neposílejte tedy, prosím, účesy vašich kamarádek, dcer, maminek atd. Fotografie musí být vaše vlastní nebo musíte mít od autora fotografie souhlas k publikování. Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s možným zveřejněním na webových stránkách či sociální síti sponzora soutěže (Brazil Keratin).
Redakce má právo nezveřejnit velmi nekvalitní fotografie nebo fotografie, které porušují autorská práva. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii. Všechny soutěžní fotografie budou umístěny do fotogalerie. Po ukončení soutěže vybere odborná porota ze všech fotografií 3 nejlepší účesy, jejichž majitelky získají výše uvedené ceny.

Fotografii do soutěže můžete poslat následujícími způsoby:

1) Formulářem – vyplňte formulář níže a připojte fotografii. Datová velikost fotografie může být cca do 3MB. Pokud chcete zaslat větší fotku nebo pokud ji neumíte zmenšit, použijte druhý způsob.

2) E-mailem – vaši soutěžní fotografii můžete zaslat také na e-mailovou adresu soutez@meredit.cz. Do e-mailu nezapomeňte napsat vaše jméno a adresu pro případné zaslání výhry.

Před soutěžením si přečtěte také všeobecná PRAVIDLA.

Konec soutěže:   10. 4. 2014

Previous ArticleNext Article