Domácnost

Domov a šikovné ruce

E-shop www.domovasikovneruce.cz vznikl v roce 2011. K založení e-shopu mě přiměla skutečnost, že jsem kvůli našemu zvěřinci potřebovala práci z domova, abych se o zvířátka mohla starat v průběhu celého dne. Letos chceme pro veřejnost otevřít rodinnou Minifarmu Falbgery, takže kdokoli máte rádi zvířátka, můžete k nám zavítat. O vznikající minifarmě se můžete dočíst na stránkách e-shopu.
Internetový obchod se zabývá prodejem dárků, zahradních i bytových dekorací, domácích potřeb, bytových doplňků, výtvarných potřeb, drogerie a kosmetiky, ručních výrobků, doplňků pro děti, bižuterie, výrobků společnosti DEDRA…

Milovníci rustikálního stylu si přijdou na své v litinových, dřevěných a kovových produktech, jakými jsou klepadla na dveře, zvony, věšáky, lucerny apod.

Kdo zná výrobky české společnosti DEDRA, může si je objednávat u mě. A kdo by chtěl s firmou DEDRA spolupracovat a objednávat si jejich produkty se slevou či je dále ve formě katalogového prodeje nabízet nejen svým kamarádkám, může se na stránkách DEDRY zaregistrovat a udat tak jako jméno a číslo koordinátora mé iniciály, které najde na stránkách www.domovasikovneruce.cz.

Pro děti a tvořivé ruce jsou v nabídce, krom jiného, kvalitní produkty holandské firmy SES. Tato firma vyrábí sady na odlévání zvířátek, vyšívání pro děti, zažehlovací korálky a mnoho jiných, zábavných a hlavně bezpečných tvořeníček pro děti.

Pokud v nabídce e-shopu nenajdete konkrétní produkty, které moji dodavatelé nabízejí, nezoufejte a napište mi. Vámi poptávané zboží ihned objednám. Taktéž kdybyste sháněli produkt, o jehož jednoznačné podobě nemáte představu, neváhejte mne kontaktovat. Jedná se např. o to, že jedna zákaznice měla zájem o cokoli v podobě pejska plemene mops. Od té doby zákaznici kontaktuji pokaždé, když u dodavatelů objevím zboží v mopsím podání. Nabídky mých dodavatelů jsou tak široké, že bohužel není v silách jediného člověka, aby nabídky aktualizoval. Ale toto vyvažuje fakt, že pro zákazníky dělám maximum a mám k nim osobní přístup.

Pro lidi z okolí či návštěvníky Minifarmy je zde možnost, vyzvednout si zboží osobně. Spousta věcí je skladem, takže si můžete přijít vybrat do prodejního skladu v Borové u Poličky. Těšíme se na Vaši návštěvu či objednávku!

Previous ArticleNext Article