Bydlení

Dekorativní osvětlení v podobě moderních LED svítidel využijete nejen na Valentýna!

Každý se, ať již podvědomě anebo cíleně, snažíme navodit si v místě, kterému říkáme domov, co nejútulnější atmosféru. Doma odpočíváme, zažíváme hezké chvilky s rodinou a trávíme tam nejpříjemnější chvilky v našem životě. Protože si chceme zázemí co nejvíce zvelebit, používáme různé dekorace, barvy a v neposlední řadě používáme k navození atmosféry osvětlení. Lampičky od firmy Philips jsou ideálním prostředkem pro navození správné atmosféry v každém interiéru. Svítidla nazývaná pocitová, lze použít jako stolní lampy, ale také jako nástěnné či stropní svítidlo. Díky praktickému dálkovému ovládání můžete regulovat zvolené barvy a jejich intenzitu podle libosti.

Možnost volby barevné varianty probudí vaši fantazii
Stolní lampy a jiná LED svítidla, u kterých máte možnost volby barevných variant osvětlení a jejich intenzity se báječně hodí pro chvíle romantické i pro odpočinek. Při příležitosti svátky všech zamilovaných – svatého Valentýna – máte o důvod navíc snažit se doma vytvořit pro toho, koho máme rádi a nosíme ve svém srdci – vytvořit nezapomenutelnou romantickou atmosféru. Vaše polovička jistě ocení chvíle romantiky za svitu příjemného pocitového osvětlení, na které nezapomene. Systém pocitového osvětlení umožňuje změnu barvy v rozsahu až 16 milionů barev.

Každý chce mít doma útulnou atmosféru
Stolní lampy v podobě pocitových svítidel se ale také hodí při práci – dokáží nám velmi zpříjemnit atmosféru a chvíle, ve kterých potřebujeme pracovat a být v pohodě. Navodit si můžete nejen přímo barvu světla, ale také její intenzitu a to dálkovým ovladačem z místa, kde se právě nacházíte. Žlutá barva se například báječně hodí pro lepší náladu, když venku vládne pochmurné počasí a vnímáme jeho nepřízeň. Zelená barva, jak známo, uklidňuje a hodí se pro chvíle, kdy chcete relaxovat-. Červená barva se hodí právě pro chvíle romantické a pro navození intimní atmosféry. Barva bílá je univerzální a hodí se nejlépe pro běžné pracovní osvětlení. Rychlost změn barev a jejich střídání lze také navolit a i tato možnost vám přidá na nevšednosti atmosféry.

Barevný domov pro každého

Lampičky od firmy Philips jsou důmyslným a efektivním výrobkem, který rozvine vaši fantazii a probudí všechny smysly. Svatý Valentýn se hodí pro váš pokus navození nezapomenutelné atmosféry plné romantických chvilek a pocitů příjemného uvolnění. Barevný domov vám umožní cítit se doma skvěle a velmi příjemně, podpoří vaši fantazii a zaručí, že budete zkrátka v pohodě a spokojení. Lampičky, které navodí atmosféru, jsou velmi důležitým prvkem v domácnosti a přispívají k vaší náladě více než by se mohlo zdát, proto je zvelebování domova tak důležité. Nabídku, která se nejlépe hodí pro únorový svátek všech zamilovaných, naleznete na adrese dekorativních lampiček a stačí si jen vybrat některé z kvalitních pocitových svítidel. Zaručujeme úspěch ve věci navození dokonalé atmosféry.

Previous ArticleNext Article