Kosmetika

Chmury hoďte za hlavu!

Celý den se honíte, nikomu se stejně nezavděčíte a vše je završeno tím, že vám například při cestě domů dojde benzín, nebo se vám z nákupu domů utrhnou uši od igelitové tašky a honíte pomeranče po parkovišti? Tak tomu se říká Den blbec!

Tyto dny, které bychom nejraději z našeho života úplně vymazaly, samozřejmě přichází nezvaně a vždy, když je člověk nejméně „potřebuje“. Proč si tedy po náročném dni nedopřát rozmazlení v podobě přírodní kosmetiky z Anglie?!

Kosmetika značky Bomb Cosmetics je trefou do černého. Dopřejte si aromaterapii, která vám přinese harmonii a relaxaci tělu i duši. Pochází z čistých esenciálních olejů. Přijde vám „obyčejná koupelová pěna“ nudná, okoukaná? S koupelovou přírodní kosmetikou Bomb Cosmetics budete koupel milovat!

Hoďte do vany balistik a vychutnejte si esenciální oleje. Příjemně působí na pokožku a zároveň se uvolňují esence. Tím, že aroma inhalujete, léčíte se. Jedna koupelová bomba vystačí na jednu koupel.

Pro peeling pokožky použijte kuličky do koupele, které jsou ozdobeny okvětními plátky a semínky a zároveň se vyznačují vynikajícími hydratačními vlastnostmi. Na „vině“ je kakaové máslo. K odstranění starých šupinek pokožky vám pomůžou také špalíčky do koupele. Po nich budete mít pěkně hydratovanou kůži.

Na své si přijde i vaše pleť, pokud zvolíte jeden z nejnovějších vynálezů – krémové koupelové bloky . Obsahují pro zjemnění pleti a hydrataci bambucké a kakaové máslo.

Hoďte všechny starosti každodenních dnů za hlavu a relaxujte třeba s košíčky do koupele, které vystačí až na čtyři koupele. Můžete se rochnit v jemné pěně obohacené o kakaové máslo a esenciální oleje.

Nezapomeňte také na ručně vyráběná glycerinová mýdla, nejenže svými barvami zkrášlí interiér koupelny, ale po jejich péči si budete připadat jako královna.

Zkrátka si udělejte večer jen samy pro sebe a nechte se hýčkat péčí přírodní kosmetikou Bomb Cosmetics do koupele!

Previous ArticleNext Article