Domácnost

Bytový textil všeho druhu

Záclony, závěsy a další doplňky do bytu. Bydlet se prostě musí útulně a vkusně, sladit barvy je jen to nejmenší! A bez záclon by to prostě nebylo ono, ani v nejmenším. Porozhlédněte se na www.rali.cz a jistě si vyberete to svoje, nabídka je opravdu pestrá, k dispozici jsou tu pro Vás stovky možností. Tak hurá do toho!

Bytový textil všeho druhu, metrážové záclony, kusové záclony, povlečení, prostěradla a spoustu dalších drobností, které dávají ve výsledku nádhernou kompozici. Navíc, když objednáte za 1600 a více korun, budete mít dopravu zboží zcela zdarma – a to už se vyplatí dohodnout se s přáteli či rodinou na větším balíku, že? Bleskové dodání je samozřejmostí, vše nabízené zboží je totiž skladem!

Můžete si také objednat šití záclon a závěsů přímo na míru, obklopte se doma přesně tím, co máte rádi. Vyberte si přesně podle svého gusta, nabízíme i obšití záclon a závěsů nebo načití řasící stužky. Vyberte si z tištěného katalogu, který přijde do schránek stálým zákazníkům dvakrát ročně. Dozvíte se hned, co je nového – nebo také pravidelně navštěvujte náš neustále aktualizovaný internetový obchod. A pokud budete mít zájem, je tu pro Vás připraveno i odborné poradenství, které Vám pomůže s výběrem zboží.

To samozřejmě není vše, nabízíme ještě mnohem více! Do bytového textilu samozřejmě patří i ručníky a osušky nebo třeba utěrky, hodně parády udělají i samolepky na zeď. Využije i praktické kuchyňské zástěry nebo koupelnové předložky pro větší bezpečnost. Krepové, saténové nebo flanelové povlečení přímo na míru, přehozy, polštáře, hračky pro děti a mnoho dalšího, například i dětské bavlněné pleny pro ty, kteří dají na letitou tradici – to vše najdete jen na www.rali.cz!

Previous ArticleNext Article