Tiskové zprávy

Buďte vidět

Vy a vaše práce. Protože pochvala od šéfa a prémie za dobré obchodní výsledky potěší. A konec roku se blíží – z hlediska finančního oddělení určitě.

Pokud chcete prezentovat svoje výsledky nebo nové služby, měli byste být vidět. Postarejte se tedy o dobré osvětlení. Laserové animace a 3D simulace přenesou vás i klienty do virtuálního světa vašich služeb a produktů. Zviditelnit můžete své logo, prodejnu nebo sídlo. Jsme schopni vytvořit obrazce s pomocí vodních stěn a kouře, speciálních sítí nebo lazerových efektů. Pro úplnou představu se podívejte na www.laserdesign.cz.


Laserdesign je způsob, jak se odlišit. A to je základní pravidlo přežití na globálním trhu. Podpořte své sdělení harmonií světla a hudby – bude to nezapomenutelné a emocionálně velmi silné: „Když skončila multimediální show k otevření nákupního centra Chodov a rozsvítila se normální světla, bylo jen ohromené ticho – a teprve pak bouřlivý potlesk. To pro mě bylo důkazem, že jsme svoji práci odvedli dobře,“ říká jednatel společnosti maxi store, která laserové animace zajišťuje.


Kromě ohromujícího Grand Opening a prezentací můžete virtuální multimediální show nebo laser show využít i na firemní večírky a oslavy, výroční prezentace, důležitá obchodní setkání, představení nových technologií a modelů, otevření pobočky a všechna důležitá obchodní setkání, která máte ve svém diáři.


Více informací najdete na www.grandopening.cz a www.laserdesign.cz, nebo se domluvte na telefonu 608 033 041 či e-mailem info@laserdesign.cz.

Previous ArticleNext Article