Móda & Krása

Barevná brýlová skla

Rozhodla jste se pro koupi nových dioptrických brýlí? Vsaďte na barevná brýlová skla od společnosti Hoya. Tato společnost nabízí barevná brýlová skla, která si můžete vybrat podle vlastního vkusu a přání.

Barevná brýlová skla můžete použít jako módní doplněk, ale nosit je i z praktických důvodů. Barevná škála od společnosti Hoya jsou založeny na bázi dvou částí. Každá část obsahuje paletu barev, které jsou zvoleny pro jejich styl, funkčnost a oblíbenost. Společnost Hoya doporučuje vybírat barvu a odstín podle intenzity slunečního záření. Přitom platí čím větší intenzita, tím by měly být tmavší.

Barevné brýlové čočky je možné si vybrat ze dvou typů škál. Barvy Spectrum Sphere jsou složeny ze sedmnácti celoplošných barev a šesti graduálních barev. Součástí jsou také sluneční barvy. Výběr zahrnuje různé odstíny hnědé, šedé, modré, zelené a růžové. Fashion barvy obsahují dvanáct módních barevných odstínů brýlových čoček. Společnost Hoya nevyvíjí však pouze barevná brýlová skla, ale i klasické čočky a samozabarvovací brýlové čočky. Konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese www.hoyavision.cz/index.php?page_id=17354.

Brýlové čočky Hoya jsou schopné vyřešit korekci každé oční vady. Barva může být nanesena rovnoměrně po celé ploše, ale také postupně. Ve druhém zmíněném případě je horní část tmavší a směrem ke spodnímu okraji slábne zbarvení. Tyto brýle jsou vhodné zejména pro řidiče. S barevnými brýlovými skly od společnosti Hoya budete maximálně spokojeni a Váš pohled bude mnohem pestřejší než doposud. 

Previous ArticleNext Article